Yves Rocher a jeho šťavnaté vůně

Vítejte ve světě rostlinné kosmetiky! Značka Yves Rocher je roztroušena takřka po celém světě a to díky kosmetickým přípravkům vyráběných v souladu s přírodou. Pokud se vyžíváte v omamných ovocných, květinových vůních, tak výrobky Yves Rocher vás pohltí.

O kosmetice Yves Rocher

Tato značka kosmetiky pochází, jak jinak, z malebného městečka La Gacilly ve Francii. Zaměřuje se především na dámskou klientelu a na poctu její ženské kráse. Pro muže je výběr také poměrně pestrý, plný bohatých a sytých vůní v různých formách, jako jsou parfémy, sprchové gely, šampóny apod.

Yves Rocher sprchový gel

Firma klade na rozdíl od mnohých svých konkurenčních „rivalů“ důraz na rostlinný svět, na pravou podstatu přírody. Pyšní se tedy pochopitelně ekologickým zpracováním všech ingrediencí, ale i ekologických pěstováním. Pro svoji výrobu odebírá rostliny od celých 250 dodavatelů, s kterými udržuje opravdu dlouholetou spolupráci.

Péče o tělo s výrobky Yves Rocher

Co opravdu mohu doporučit z vlastní zkušenosti s kosmetikou Yves Rocher jsou jejich tělová mléka. Vybírat můžete opravdu s bohatých vůní, které voní, jako čerstvé ovoce nebo květina.

Pro každou sezónu značka vyrábí nové vůně, které se inspirují pocity, náladami jarního, letního, podzimního nebo zimního období. Například kouzelné jsou vůně zimní, v podobě hrušky a skořice či vanilky, které vás obalí svojí vůní a budete se cítit harmonicky, uvolněně.

Yves Rocher Vanilla

Pro léto jsou pak určitě výhrou vůně ostružin, malin, jahod. Já sama jsem vyzkoušela všechny a mojí favoritkou se stala vůně ostružin, je svěží, sladká, ale zároveň lehká. Ráda se jí natřu na večer a nechávám se unášet jejími jemnými, hravými tóny.

Yves Rocher Ostružinové tělové mléko

Stejně, jak krásně voní tělové krémy Yves Rocher, tak nezklamou ani sprchové gely nebo šampóny. Vybírat je opravdu z čeho. Můžete si zakoupit buď pouze malé, cestovní balení anebo rovnou celou „lahvičku“ která má 400 ml.

Nedostatky některých výrobků značky Yves Rocher

Malé nedostatky, možná i větší těchto přírodních výrobků jsou podle mého názoru v jejich vodové konzistenci. Připadají mi málo husté. Když se natřu například tělovým krémem Yves Rocher, tak mám pocit, že je ani ne do minuty vstřebaný a na pokožce mi zanechá pouze jemnou parfémovanou vůni toho či onoho druhu přípravku. Toto mě opravdu trochu mrzí, pokud opravdu chci pořádnou hydrataci, tak potřebuji olej nebo tělové máslo. To stejné i u sprchových gelů nebo šampónů, nezvykle málo pění. Hádám, že to bude z důvodu přírodního zpracování.

Yves Rocher kosmetika

A jaké zkušenosti máte vy s výrobky značky Yves Rocher?