Yankee Candle svíčky

Milujete svíčky? Máte rádi omamné aromatické vůně, které jsou výrazné a zároveň nevtíravé? Pokud vaše odpověď byla alespoň v jednom případě ano, tak možná objevíte novou favoritní značku mezi svíčkami.

Okouzlující vůně Yankee Candle

Tvrdit o značce Yankee Candle, že je úspěšná by bylo na místě, protože neexistuje snad slavnější značka v oblasti aroma svíček, jako je právě ona. Důkazem tohoto úspěchu není pouze její oblíbenost, ale i množství obchodů, tedy prodejních míst, které má v současnosti na kontě. Nejvíce těchto prodejních poboček naleznete pochopitelně v USA anebo ve Velké Británii, u nás se objevila teprve nedávno.

svíčky Yankee Candle

Ptáte se stejně, jako já čím jsou tyto svíčky odlišné od jiných?

Tak prvním plusem nejspíše bude, že se značka Yankee Candle nezaměřila pouze na prodej a výrobu vonných svíček, ale že svoji nabídku zboží opravdu šikovně rozšiřuje například i o aroma vosky a mnohé další. Její balení a design jednotlivých výrobků je opravdu otázkou luxusu a elegantnosti. Každé jednotlivé aroma je vytvářeno těmi nejnadanějšími experty přes vůně, kteří vyrábí stále nové typy vůní, přizpůsobující se ročnímu období a moderní době. Každá esence musí doslova vonět tak realisticky, jako ve skutečnosti. Navíc je vůně kvalitní a dokáže provonět každý domov, místnost, na několik dlouhých hodin a nikoliv jen pár krátkých minut.

Cena a kvalita svíček Yankee Candle

Otázka ceny u svíček značky Yankee Candle je trochu ošemetná. Ten kdo je zvyklý na svíčky za pár korun budu asi trochu překvapený. Už jste určitě někdy, a ne jednou, vyzkoušeli levnou svíčku, které slibovala dokonalou smršť vůní, ale potom co jste ji zapálili „skutek utek“. Toto se vám se svíčkou Yankee Candle nestane a to OPRAVDU! Svíčka nádherně voní a hoří jasným plamínkem od začátku až do posledního jeho záblesku. Váš byt, dům, pokoj, bude díky těmto omamným svíčkám tím pravým místem pro relaxaci, kde se budete cítit spokojeně.

A pamatujte, že nemusíte kupovat hned velké balení, ale stačí vám i malá svíčka, která stojí okolo 60 korun a to je podle mého názoru běžná cena u obyčejných svíček.

Tisíc vůní aroma svíček:

Při výrobě svíček se jak jinak používají ty nejvíce kvalitní suroviny, aby byl účinek opravdu zaručený. Rozmanitost vůní není v žádném případě pozadu, je z čeho vybírat, z těch nejvybranějších vůní od ovocných, až po květinové či kořeněné. Ať je léto nebo zima můžete dopřát svému nosíku jakoukoliv aromatickou esenci, k tomu správnému naladění.

Yankee candleYankee candle votivní svíčka

Já osobně dávám rozhodně přednost kořeněným vůním, pokud za okny právě sněží a mrzne, a proto sama za sebe doporučuji jemnou vůni skořice a hřebíčku v podobě svíčky Cinnamon Stick, kterou můžete zakoupit nově i na stránkách parfums.cz a nemusíte ani vycházet z domu. Tuto aroma svíčku jsem sama nedávno vyzkoušela a nemůžu se jí nabažit!

A která vůně bude ta vaše?