Vzorky parfémů: Jak na to

Existuje tolik krásných vůní, které by jste chtěla vyzkoušet, ale finance vám na to nevycházejí? Tak mám pro vás malou tip a tím jsou vzorky parfémů! Nejen že budete mít doma svoji vytouženou vůni, ale neutratíte za ni skoro nic.

Jak vzorek parfému funguje?

Vzorky vůní jsou různé, od balení, po objem lahvičky až po aplikaci. Pro vás bude nejspíše tou nejlepší volbou vzoreček v podobě malého reklamního flakónku té či oné značky o objemu 2 – 5 ml s rozprašovačem. Opravdu moc za sebe nedoporučuji aplikátor v podobě malé „tyčinky“ je to někdy opravdu nesnadný úkol si takto provedeným aplikátorem vůni na sebe nanést. Jeho objem je okolo 1 ml, takže také žádná sláva, je to opravdu jen vzoreček na pár použití. Ovšem stane se, že nebudete mít na výběr a jiný typ vzorku parfému daná značka nabízet nebude.

vzorky parfému dior

Kde vzorek parfému seženete?

Vzorek parfému je k dostání skoro v každé internetové prodejně s parfémy, stačí pouze pořádně projít nabídku a vybrat si tu svoji vyvolenou vůni, kterou chcete. Stojí od 18 kč až po cca 200 kč pokud se jedná o drahé vůně, které v běžném balení překračují i částku 7000 kč.

vzorky parfémů

Další způsob, jak se dostat k vzorku vůně je i nákup nějakého parfému a zdarma pak dostanete vzoreček nějaké vůně, která je novinkou anebo je od stejné značky. Tento příklad „nákupu“ vzorečku je spíše o štěstí a kolikrát záleží i na prodavačce.

vzorek Dior parfému

A asi tou poslední formou je, že jej naleznete jako dárek ke koupi časopisu, to by se ale dalo označit za cílený nákup, protože takový dárek je dost výrazně propagován na daném časopisu.

vzorky vůní chanel

Vzorky vůní jsou takovou záchranou volbou, při rozhodování, jestli vám parfém stojí za ty peníze anebo to byl omyl. Navíc pokud máte již zmíněný vzorek o objemu 2-5ml, tak to není málo a tuto vůni můžete poměrně dlouho používat a nosit ji stále při sobě a to dokonce i v té nejmenší kabelce.

vzorky vůní

A jaký je váš názor na tento typ zkoušení vůní?