Kosmetika essence

Kosmetika essence je takovou tou levnější, ale i tak kvalitní kosmetikou, kterou jsme si oblíbili asi všichni. A to především z důvodů, jako jsou:

  1. Dostupnost kosmetiky essence

Narazíte na ní snad všude. Ať už se jedná o malou drogerii nebo o větší nákupní středisko, skoro vždycky má tato kosmetika svůj vlastní malý regálek, kde naleznete vše, co potřebujete.

  1. Cenová dostupnost kosmetika essence

Pro nás „nebohaté“ hádám největší PLUS  je cena této kosmetiky, a ta je poměrně nízká oproti značkám, jako je Dermacol, Mary Kay nebo Maybelline. Nakoupíte zde věci, už od pouhých 29 kč a pokud jsou slevy, tak ještě lépe.

  1. Neustále měnící se sortiment

Co určitě nemůžeme této kosmetice vytknout je její bohatý sortiment zboží- kosmetiky, které skutečně drží krok s dobou! S každou novou sezónou a to ať je jaro nebo podzim přichází s novými odstíny laků na nehty, rtěnkami, lesky na pusu nebo očními stíny. A tomuto pokušení je často těžké odolat a musíte si tyto novinky koupit, ať už je potřebujete nebo ne.

ocni-stiny-essence

Já sama jsem podlehla nedávno očním stínům essence the velvets. A jsem s nimi velmi spokojená. Za cenu 69 kč to ani jinak nejde.

Kvalita kosmetika essence

Negativem této značky je podle mého názoru otázka kvality. Cena nejspíše odpovídá kvalitě. Nevím jak vy, ale například klasické laky na nehty této značky, z mé vlastní zkušenosti, moc nevydrží. A to stejné i rtěnky. Ovšem s očními stíny nebo očními tekutými linkami mám jen dobré zkušenosti. Takže nejspíše dost záleží (jak, už to tak bývá) na samotném výrobku.

Jak se značka essence prezentuje?

Jako moderní firma, které vyrábí kvalitní kosmetické výrobky za výhodnou cenu. Je určena nebo spíše zaměřena na mladší klientelu, která touží po neustále změně. Co by stálo rozhodně za zmínku, že kosmetika essence je jednou z těch které netestují svoje přípravky na zvířatech. A za to jí tedy můžeme jen přidat plusové body.

A  jaké zkušenosti máte vy, s touto kosmetikou?