Versace parfémy

Neopakovatelný, zlatý věk moderní módy se zrodil díky návrháři, který vytvořil nejen nový styl odívání, ale i dnes populární trend supermodelek. Jistě už každý tušíte o kom je řeč,  je to nezapomenutelný styl módy Versace.

Za touto módní společností stojí slavný návrhář a především umělec Giovanni Versace. Tento nadaný Ital, položil základy jedné z největším módních značek, a to vše takřka sám dokázal díky tomu, že neupustil od svého snu stát se uznávaným návrhářem. První velký úspěch zaznamenal již svojí první autorskou kolekcí, která se uskutečnila roku 1978 a otevřela mu dveře do módního světa.

versa

Díky oblíbenosti a úspěchu módních návrhů od Giovanniho Versaceho, začala společnost rozšiřovat svoji nabídku zboží i o kosmetické výrobky a to i po drastické smrti návrháře. V současné době můžeme vybírat z celé řady originálních a působivých vůní parfémů Versace.

Versace Pour Homme parfém pro muže:

Parfém Versace Pour Homme, je jako stvořený pro osobitého muže, který přitahuje pohledy snad každé ženy v místnosti. Vůně je doslovným zrcadlem módy Versace, protože její elegance a vkusná dávka sexappealu je promítnuta i do tohoto pánského parfému.

Vůně byla nejen inspirována osobitým a spontánním mužem, ale i středozemním pobřežím, které představuje nesmírnou krásu a životní energii.

Parfém Versace Pour Homme je určený pro muže se smyslem pro styl, tedy pro módu. Versaceho muž totiž nemá strach se sám prosadit a stát si za tím co chce, ať už je cena jakákoliv.

versace creme_jpg    homme_jpg

Ingredience ukryté v parfému Versace Pour Homme:

Hlava: bergamot, neroli, listy hořkého pomeranče, citron Diamante

Srdce: pelargónie, šalvěj muškátová, modrý hyacint

Základ: cedr, oud, minerální ambra, tonka, pižmo

Ze začátku, po nanesení parfému, ucítíte ovocnou vůni svěžích citrusů, ale po ustálení vůně se do popředí dostanou kombinace květinových vůní,  jako je např. modrý hyacint a bergamot. Celou dobu od nanesení Pour Homme, můžeme cítit dřevité tóny spojené s pižmem, které jsou typické pro pánské vůně a utváří tak mužnou atmosféru.

Parfém není nijak vyhraněn, ve smyslu, denního či nočního nošení. Je vhodný pro celodenní nošení a díky citrusovým a dřevitým tónům, ve spojení s pižmem vydrží na pokožce po dlouhou dobu od jeho nanesení.

Versace Pour Homme je dokonalým dárkem pro něj, můžete jej pořídit buď ve variantě pouhého parfému a nebo i společně s tělovým krémem a sprchovým gelem v podobě dárkového balení Versace Pour Homme. Vůně uchvátí nejen jeho smysly, ale především její. Každá žena bude padat k nohám muže, co se nebojí ukázat svůj vlastní styl a voní tak lákavě.

creme_jpg

A který pánský parfém preferujete vy?