Versace Bright Crystal Absolut: Recenze

Léto, teplo, dovolená a ty krásné hřejivé, sladké vůně kolem nás! Taky je tak zbožňujete? Tak nebuďte smutní, že je toto období pryč, můžete si ho připomínat každý den, a to díky vůni Versace Bright Crystal Absolu, která je DOKONALÁ a z letních vonných esencí stvořená!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parfém pro ženy Versace Bright Crystal Absolu

Parfémům Versace, z kolekce „malých krystalů“, jsem sama osobně moc nevěřila, ale potom, co jsme jej obdržela, jako dárek, jsem byla opravdu velmi potěšená a zároveň zklamaná, že jsem ho sama nevyzkoušela už dříve!

Čím je parfém Absolu charakteristický? Není to pouze jeho růžová barva, ale je to především ta mocná a nasládlá vůně, která je perfektně vyvážená, takže rozhodně NEPŮSOBÍ LACINĚ.

Parfémovaná voda Versace Bright Crystal Absolu z Vás udělá ženu činu! Nebudete jen snít o lásce, nebudu se jen zasněně dívat do dálky, ale budete mít chuť si jít užívat. Vůně Vás jednoduše nabudí, dodává pocit, že jste svůdná a jedinečná, takže bych ji určitě doporučila na rande nebo jinou příležitost, kde budete mít možnost se setkat s opačným pohlavím. A to je vlastně skoro všude!

Co by Vás dále mohlo zajímat na této vůni, je její rok uvedení na trh, a to byl rok 2013! Mě samotnou tato „statistika“ zajímá, usuzuji z ní, jak je parfém úspěšný anebo moderní. Parfém Absolu je rozhodně úspěšnou a moderní vůní, která nezklame a to především u mladší klientely žen, pro které je jako stvořená!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dámský parfém Versace Bright Crystal Absolu a jeho kouzelné složení

Hlava: granátové jablko, yuzu

Srdce: lotos, pivoňka, magnólie, malina

Základ: mahagon, pižmo, jantar

 

Proč vyzkoušet parfém Versace z kolekce Versace Bright Crystal

Na otázku „proč“ mám jednoduchou odpověď „proč ne“?! Já sama jsem tak trochu v tomto případě zaspala a teď toho docela lituji, i když mám aspoň novou favoritku mezi vůněmi. Možná bych vůni zařadila do spíše letních vůní, ale i tak si myslím, že nebude na škodu ji nosit i v zimě a připomenout si tak něco z pozitivního teplého, letního dne.

Neposlední plus kolekce vůní Versace Bright Crystal je samozřejmě jejich design! Ten je NEZAMĚNITELNÝ a opravdu originální. Je ozdobou každé koupelny, každého nočního stolu, nebo jiného místa, kde právě vy svůj parfém uchováváte. Tvar krystalu je stylový a tak se rozhodně sám prodává, protože jak už to tak bývá, někteří z nás a hlavně my ženy nakupujeme často právě očima.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jaký názor máte vy na kolekci vůní Versace Bright Crystal?