Veet: Voskové depilační pásky pro citlivou pleť – Recenze

Krásné a dokonale oholené nohy jsou pro léto samozřejmostí, ale myslela jste i na jiné části vaší pokožky, které potřebují stejnou pozornost? Ano narážím na tzv. „knírek“, který trápí snad každou druhou z nás a který na ženě, či dívce opravdu není líbivým. Ale nezoufejte, existuje mnoho způsobů, jak se jej znavit. A právě jedním z takových způsobů je depilace a to díky voskovým páskům Veet!

Veet wax strips: voskové pásky pro citlivou pleť

Trápí vás nežádoucí chloupky na horním rtu vašeho obličeje? Pokud ano, tak se nemáte za co stydět, protože ať už o tom vaše kamarádky mluví nebo nemluví, tak mají stejný problém jako vy. Je pravdou, že některé z nás tato nežádoucí chybička na naší kráse trápí více, než jiné a dále, že s přibývajícím věkem se počet ošklivých, někdy i tmavých a pevných chloupků zvětšuje. Proto, aby jste se nemusela zdlouhavě trápit s pinzetou u zrcadla, byly vynalezeny voskové depilační pásky od značky Veet, které byly přímo přizpůsobeny pro rychlou a snadnou depilaci v oblasti horního rtu, nebo tváře či brady.

veet depilační pásky
veet depilační voskové pásky

Vlastnosti depilačních voskových pásků Veet

Veet depilační pásky jsou určeny pro citlivou pleť, takže šetrně pečují o vaši pokožku a nabízí vám nejen potřebnou hydrataci, po aplikaci vosku, ale i snižují riziko podráždění. Nespoléhejte se ale nato, že byste je použila před společenskou akcí! Zarudnutí se nevyhnete, takže doporučuji tuto depilační proceduru zahájit v den, kdy si budete jista, že už se nikam nechystáte.

depilační pásky veet

Účinky Veet voskových pásků ve zkratce:

-zanechává pleť hydratovanou

– snadná aplikace

– vhodné pro krátké chloupky

– výdrž, tedy odstraňuje chloupky na obličeji, až po dobu 4 týdnů

– eliminuje podráždění

veet voskové depilační pásky

Aplikace voskových depilačních pásků Veet

Aplikace, ať už se zdá na první pohled těžká je opravdu snadná. Nejdříve voskový pásek zahřejete, tření rukou, tak aby se vosk zahřál a povolil. Potom jej od sebe opatrně oddělte, takže z jedno pásku bude mít dva. Následně jeden z pásků přiložte na místo, kam potřebujete, tak abyste jej přiložila proti růstu chloupků. A následně rychle odtrhněte! Stejný pásek můžete použít vícekrát. Návod na snadnou aplikaci je přiložen ke každému výrobku značky Veet.

veet depilační pásky vosk

Nutno ještě podotknouti, že součástí balení jsou i ubrousky, které zjemňují pleť a usnadňují odstranění zbylého vosku na vaší pokožce.

veet ubrousky

Vyzkoušejte depilační voskové pásky Veet pro citlivou pleť a už se nikdy nebudete chtít vrátit k pinzetě!

A jaký je váš názor na voskovou depilaci?