Tvářenka Makeup Blushing Hearts: Recenze

Roztomilá, dívčí tvářenka je jako malá sladká bonboniéra, která z vás udělám dívku doslova k nakousnutí! Rozjasněte svoji tvář a zvýrazněte svoji krásu.

Tvářenka Makeup Blushing Hearts

Růž na tváře značky Makeup Revolution I Love Makeup Blushing Hearts (ano, taky se mi ten název zdá dlouhý) je opravdu luxusním kouskem, který nesmí chybět ve vaší líčící taštičce. Jeho krásný obal, který je tááák růžový, že vám zamotá hlavu, je bezesporu chytrou volbou, jak nalákat všechny dívky i ženy na jeho koupi. Dost už ale o obalu, ve tvaru srdíčka a něco více o tom, co se nachází uvnitř.

tvarenka-blushing-hearts

Výběr toho správného odstínu tvářenky

Po otevření krabičky, jako když otvíráte bonboniéru, vás přivítají jemné barevné odstíny, které dokonale zvýrazní vaše tváře. Na výběr máte z pravidla ze tří barevných odstínů v různých kombinacích. Musíte si jen vybrat (aby vám sedělo k vašemu odstínu pleti). Já jsem si například vybrala odstín Candy Queen Of Hearts a myslím, že jsem chybu neudělala. K mé světlé pleti a blonďaté hřívě je jako stvořený.

blushing-hearts-tvarenka-na-oblicej

Ovšem pro léto anebo spíše pro ty kdo vlastní bronzovou pokožku, bych doporučovala odstíny například Peachy Keen Heart nebo Peachy Pink Kisses.

tvarenka-detail

Pro ty co nemají moc o tvářenku zájem, tak pro ty má kosmetika Makeup Revolution v nabídce i jednobarevný rozjasňující pudr, kterému také nechybí tvar srdíčka.

Vlastnosti tvářenky Makeup Blushing Hearts

Tak účinky nebo jinak vlastnosti tvářenky Makeup Blushing Hearts jsou asi každému jasné. Má za úkol zvýraznit vaši pleť- tváře a vytvořit tak ideální odstín, který vaši pleť rozjasní, ale i zkrášlí do přirozené a jednotné barvy. Pokud tuto růž správně nanesete na tvář, zvýrazníte své kontury tváře a podtrhnete krásu vašeho líčení, vašeho vzhledu.

Co tedy dodat?! Je to jednoznačně nejhezčí tvářenka, jakou jsem zatím viděla a její účinky jsou stejně chválihodné. Cena není taky nic závratného, zakoupíte ji okolo 250 kč a myslím, že vám vydrží nejméně rok! Je jí opravdu dost. V kamenných obchodech ji asi nezakoupíte, já sama jsem si tuto tvářenku pořídila na internetových stránkách s kosmetikou notino.cz.

blushing-hearts-tvarenka

Závěrečné hodnocení tvářenky je ode mě na jedničku, můžete zahodit všechny své dosavadní tvářenky, či jiné rozjasňovače a pořídit si růž na tvář Makeup Revolution I Love Makeup Blushing Hearts.