Relaxační víkend v zimě

Podzim a zima jsou spíše obdobím plným únavy a proto by každý z nás měla alespoň jednou za čas zpomalit a vypnout od všeho stresu kolem. Ptáte se jak na to? Zastavit čas bohužel nikdo neumíme, ale určitě každý z nás ví, co rád ve volném čase dělá a u čeho relaxuje. A pokud ne, tak pro vás mám pár typů.

saturday_relaxation_jpg

Pár typů, jak načerpat energii v chladných dnech:

  1. Teplý nápoj

Podle mého názoru není nic více typického, než horký nápoj v podobě kávy a nebo čaje. Pochopitelně záleží čistě na vás, čemu dáváte přednos, já osobně jsme milovnice kávy i čaje, takže si kolikrát dopřeji oboje.

saturday_jpg

  1. Vytvořte si harmonické prostředí

Nejlepší by bylo kdyby jste byly někde na zasněžené chatě a vedle vašeho křesla by v krbu plápolal oheň. Bohužel o tom si většina z nás může jen zdát. Ideální je když si najdete chvilku doma, kdy budete sama anebo jen s partnerem. Pustíte si pomalou hudbu k tomu zapálíte svíčku, a můžete naplno vypnout. Pochopitelně zase záleží na vás.

  1. Ideální je KNIHA

Ano, k harmonické pohodě patří i skvělá kniha. Je prokázáno, že když člověk čte, tak se uvolňuje, tedy relaxuje, více než u ostatních činností v podobě například různých her nebo televize.

saturday relax_jpg relaxSaturday_jpg

  1. Zkrášlujte se

Když máte trochu času a klidu a víte, že nebudete drhnout špinavé nádobí, tak využijte určitě příležitosti a nalakujte si nehty. Můžete si s nimi vyhrát, žádné rychlé lakování, jak určitě míváte zvykem a navíc vám konečně lak perfektně zaschne.

Maybelline_jpg

  1. Pečujte o své tělo

Chvíle jen pro vás, nemusí být v pouze o knížce, televizi. Pro lepší pocit pohody a relaxace vašeho těla si dopřejte i hýčkání vaší pokožky. Například krémy značky Yves Rocher, jsou pro takové chvilky, jako stvořené. Jsou vyráběny z přírodních ingrediencí a voní přímo báječně. Doporučuji například tělový krém s vůní vanilky.

saturday relaxation

Každý z nás má nejspíše svůj vlastní „rituál“ na dny věnované pouze vám a nikomu jinému. Hlavní ale je, abyste si sem tam nějaké to hýčkání dopřávala pravidelně a to především v zimním období.

A jak rádi relaxujete vy?