Tangle Teezer – skvělý kartáč na vlasy

Odhoďte staré hřebeny do koše a vyměňte je za zcela nové a inovativní kartáče na vlasy Tangle Teezer!

Pokud jste ještě stále neměla tu čest s těmito kartáči na vlasy, tak to musíte hned napravit a to nejen proto, abyste před ostatníma nebyla pozadu, ale především kvůli svým vlasům.

Pohádka pro vaše vlasy

Kartáč na vlasy Tangle Teezer patří doslova k pozoruhodným výrobkům v péči o vlasy a to netvrdím jen z toho důvodu, že jsem si to někde přečetla, ale ze své vlastní zkušenosti. Tento hřeben používám už skoro čtyři roky a pořád jsem sním navýsost spokojená a to nemluvím o tom, že mám stále ten jeden samý a funguje stále dobře!

tangle teezer

Tangle teezer the original: kartáč na vlasy

Tento kartáč na vlasy si získal doslova celý svět! Pomalu každá žena jej nosí ve své kabelce a to díky tomu, že kartáč dokáže během okamžiku dokonale rozčesat i sebevíc nepoddajné vlasy. Nemusíte se bát, že by vám po jejich rozčesávání zase zůstala hrst v ruce a pokud už nějaký vlas vypadne, tak bezpečně uvízne v kartáči, takže se ho můžete lehce zbavit. Díky speciálnímu tvaru, navrženém přesně na tvar ruky, vám padne do dlaně, jako žádný jiný. Jak můžete sami na fotografiích vidět, tak existuje hned několik typů těchto kartáčů, ale základní tvar zůstává stále zachován, takže záleží na vás, co vám více vyhovuje.

hřeben tangle teezer

Vlastnosti kartáče Tangle Teezer v bodech:

-masíruje pokožku vaší hlavy

-zabraňuje zbytečnému vytrhávání a lámání vlasů

-zvyšuje lesk vašich vlasů

-skvěle rozčeše vlasy

hřeben tangle teezer růžový

S kartáčem Tangle Teezer můžete své vlasy rozčesávat, jak za sucha, tak i za mokra. Používají jej dokonce i vlasoví stylisté! Kartáč vydrží opravdu dlouho, není to žádný laciný a nepraktický sezónní výrobek, který vydrží jeden rok. Vydrží naopak hodně dlouho, záleží i pochopitelně na tom, jak se k němu budete vy chovat. Ale slibuji, že údržba je velmi snadná a rychlá. Já osobně ho miluji a věřím, že i vás tento nevšední kartáč pro každý typ vlasů okouzlí.

teezer hřben

A jaký názor na něj máte vy?