Sérum na vlasy od Avonu: Advance Techniques Daily Shine

Konec léta je BOHUŽEL tu a nás čeká příprava na chladný a občas náladový podzim! Určitě nejsem jediná, která si po slunečném létě, plné dovolenkových radovánek potřebuje ošetřit své vlasy. A proto tu pro vás mám malý tip, na levné a účinné sérum, pro poškozené vlasy od Avonu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon Advance Techniques Daily Shine- sérum na suché konečky vlasů

Taky se vás kamarádky neustále ptají, jestli jste si nezkrátila vlasy a přitom jste u kadeřníka nebyla?! Tak vítejte v mém světě! U kadeřníka jsem skutečně nebyla, ale vlasy se mi o něco zkrátily, a to samy! Po dovolené, koupání v moři i na koupališti mé vlasy dostaly pořádně zabrat, a to nemluvím o těch hodinách na sluníčku, které sice dodává naší pleti potřebný vitamín D, ale také docela nelítostně vysušuje naše vlasy. Z toho důvodu je čas na regeneraci a věnovat svým vlasům větší péči a především konečkům, které jsou vysušené a jedním slovem zničené! Na tuto regeneraci není lepšího léku, než si pořídit nějaký výživný olej nebo sérum, které o vaše vlasy bude pečovat stou největší péčí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak sérum na vlasy Avon Advance Techniques funguje?

Kosmetiku Avon jistě znáte, už tu o ní i padlo nějaké slůvko, takže nebudu zbytečně vychvalovat tuto značku (možná příště) a přejdu k „vychvalování“ séra na vlasy Advance Techniques Daily Shine.

Sérum je skutečně plné vitamínů, které vyživují a především hydratují vaše vlasy. Nemusíte se tedy bát, že by jim nějak ubližovalo, a to ať už máte jakýkoliv typ vlasů. Je jednoduše všestranný. Díky vysoké hydrataci a jednotlivých složek, co toto sérum vašim vlasům poskytuje, předejdete nebo zmírníte lámání konečků vlasů, a tak se vyhnete nechtěnému zkracování vaší délky. Další vlastností tohoto séra je rozjasnění barvy vašich vlasů. Můžete se chlubit zdravě vypadajícími vlasy a navíc toto sérum VONÍ BÁJEČNĚ!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sérum na vlasy od Avon

Přestože je toto sérum specializované na konečky vlasů, můžete jej použít jako kterýkoliv jiný olej na vlasy. Pokud, ale máte rádi rozmanitost, tak doporučuji vyzkoušet další typy olejů a sér na vlasy od Avonu. Mám už s nimi několikaletou zkušenost a stále se k nim vracím. Voní dokonale, fungují a stojí pár korun! Co víc si od kvalitní a značkové kosmetiky přát?

Sérum na poškozené konečky vlasů Avon Advance Techniques opravdu funguje, ale o tom se nejlépe přesvědčíte sami, když si jej koupíte, třeba ZDE! Vaše vlasy vám budou vděčné a Vy také.