Samoopalovací krém Garnier Ambre Solaire

Už i vaše pleť chytla nepříjemný odstín nezdravé bělosti, s kterou byste mohla dělat reklamu na bílou omítku? Nezoufejte, existují přece samoopalovací krémy! A právě jeden takový jsem nedávno dostala na vyzkoušení a musím uznat, že na to, jak negativně jsem se dosud k samoopalovacím krémům stavěla, tak tento se mi zalíbil.

Samoopalovací krém Garnier Ambre Solaire One Week Glow Self – Tan Face Cream

Bože! To je dlouhý název, že? Ale nebojte se, i když se to na první pohled může zdát složité, tak není. Je to klasika, ovšem trochu vylepšená.

samoopalovací krém Garnier ambre solaire

Začnu s vůní přípravku, ta je pro mě dost důležitá a hádám, že i pro vás. Pokud používáte, nebo jste vyzkoušeli někdy samoopalovací krémy, tak asi víte, jak tyto přípravky voní. A u tohoto samoopalovacího krému na obličej, od Garnier tomu není jinak. Ovšem musím přiznat, že je tu malá změna, a to v podobě jemné meruňkové vůně, která přípravek vylepšuje.

Konzistence krému je opravdu lehká, žádný hutný krém, ale lehký krém, trochu jako gel, který se velmi snadno a dobře aplikuje a i vstřebává.

samoopalovací krém Garnier

Teď přichází to nejdůležitější a to je účinek neboli výsledek. Na „příbalovém letáčku“ píší, že je účinek do týdne viditelný. No nevím, jak ti kdo jej zkoušeli, já jsem teprve začala, ale týden už to je a výsledek zatím moc nevidím. Dala bych tomu ještě tak plus dva týdny, abych mohla svoji pleť prohlásit z nemocně bílé, za jemně opálenou. Takže na výsledek stále čekám.

garnier samoopalovací krém

Pleťový samoopalovací krém Garnier Abmbre Solaire One Week je sice nenápadný, ale určitě patří mezi mé lepší zkušenosti, mezi samoopalovacími přípravky. Názor si na něj, ale musíte utvořit především vy sami. Léto je ještě v nedohlednu, takže bohužel, máme na výběr jen ze dvou možností, jak dosáhnout lehkého opálení. A to buď zavítat do solárního studia a nebo vyzkoušet samoopalovací krém.

A co na něj říkáte vy?