Sally Hansen Airbrush legs: tónovací sprej na nohy

Asi jste nejspíše o této „novince“ slyšeli dávno, ale možná jste jí stejně jako já dlouho odolávaly. No, tak já jsem toto oddalování ukončila a koupila si tento tónovací sprej na nohy, abych neděsila druhé, ale i sama sebe, pohledem na moje bílé nohy v sukni.

  Airbrush legs Sally Hansen

Tónovací sprej Sally Hansen Airbrush legs

Pokud toužíte po krásně opálený opálených nohách a nemáte čas nebo možnost se dlouhé hodiny opalovat na sluníčku, tak je sprej Sally Hansen tou správnou volbou pro vás. Během okamžiku se z vašich bílých nohou, jako křída stanou přirozeně dozlatova opálené nohy, které si zaslouží obdiv. Perfektní pocit opálených nohou není tedy pouze záležitostí léta, ale klidně i zimy. Je tu pochopitelně i možnost, že budete po celý rok navštěvovat solární studia anebo pro větší šťastlivce jezdit po dovolených za sluníčkem.

Protože solárko samo o sobě není tou nejzdravější volbou a sluníčko je tu jen po nějakou dobu, tak bych vám doporučila právě tónovací sprej na nohy od Sally Hansen Airbrush legs. Sprej hloubkově hydratuje a stimuluje mikrocirkulaci pokožky, takže se nemusíte bát, že by vaše pokožka trpěla!

tónovací sprej na nohy Airbrush legs Sally Hansen

Dalším plusem tohoto tónovacího spreje je, že kryje vaše drobné nedostatky, jako je zarůstání chloupků, jizvičky, popraskané žilky nebo pihy.

 

Úspěch se skrývá ve správné aplikaci spreje Sally Hansen

Když jsem si sprej pořídila očekávala jsem že sprej nanesu na nohy a během okamžiku budu moci vyrazit do města. To jsem se ale trochu přepočítala! Je to možná o zvyku a tím jak se naučíte se sprejem zacházet, ovšem pokud jste nejspíše nováčci jako já, tak budete překvapení kolik nepořádku natropíte kolem sebe. Vytírání podlahy se nevyhnete! Navíc o rovnoměrnou aplikaci na první jsem se sice pokusila už několikrát, ale jaksi to nevyšlo a proto jsem pak musela „barvu“ do svých nohou vetřít ručně.

Airbrush legs Sally Hansen- tónovací sprej na nohy- aplikace

Nebudu se ovšem hádat o výsledek. Pokud zvolíte ten správný odstín, tak skutečně nakonec vaše nohy budou hezky opálené a vůbec se nemusíte za ně stydět. Proto doporučuji, pro ty z vás, které nejsou zručné jako já, pořádnou trpělivost při aplikaci. VÝSLEDEK ZA TO STOJÍ!

sally hansen tónovací sprej na nohy

Sprej Sally Hansen Airbrush legs je VODĚODOLNÝ, takže se nemusíte bát, že by se vám podobně jako například make-up smyl. Nejspíše hodiny se koupat v bazénu není tou nejlepší volbou, ale pokud vám třeba zastihne malý déšť, tak se nebojte!

Tento tónovací sprej jsem sama osobně zakoupila na internetových stránkách NOTINO.cz, kde můžete vybírat z několika odstínů a navíc i cena je velmi příjemná, okolo 180 kč, v porovnání s cenou za silonky, které jsou hned po prvním použití děravé a nepříjemně stahují, se vám tento nákup vyplatí.

 

A jak se líbí vám, tato kosmetická vychytávka?