Rustikální svatba

Největší hit v posledních letech v oblasti svatebního stylu nejsou honosné šaty a hostina ve vyhlášených hotelech! To co je moderní jsou romantické svatby v rustikálním stylu, které jsou snad možná ještě větší oslavou lásky dvou zamilovaných lidí, než jak jsme zvyklí u klasických svateb.

Pokud přemýšlíte, že i vy by jste si udělali stylovou svatbu někde v přírodě se svými nejbližšími, tak pro vás mám pár typů, co by opravdu nemělo na takové svatbě chybět!

Romantické klasické šaty

Šaty jsou snad největší „perlou“ na každé svatbě. Všichni se zatajeným dechem čekají, až přijde nevěsta a co bude mít na sobě. Každá z nás si přeje alespoň jednou vypadat, jako princezna, nebo jako víla, která vyrazí dech svým půvabným a okouzlujícím vzhledem všem přítomných. K tomu kolikrát stačí jen dokonalé šaty, které vám sednou a v kterých se především vy, budete cítit krásná.

svatební šaty

Svatební šaty v rustikálním stylu by rozhodně měli mít krajku, která každé šaty zjemní a ozvláštní. O střihu šatů by se dalo vypisovat celý román, ale jedno je jasné, že dnešní doba se nebrání ničemu a záleží jen na nevěstině postavě. Který střih jí bude slušet, a co více, zdůrazňovat její přednosti. Ovšem dlouhá sukně s rozevlátou vlečkou je něco, co asi nikdy nevypadne z módy a určitě vám dodá ten pravý vzhled nevěsty, která zpečetí svoji lásku se svým milým.

svatební šaty rustikální styl

K tomu, aby váš vzhled byl dokonalý není někdy na škodu využít i služeb zkušené vizážistky, která vám udělá nejen krásný make-up, ale i účes, který bude perfektně ladit s vašimi šaty.

Svatební dort

Dort je další z položek na seznamu svatebního dne, která rozhodně potřebuje vaši pozornost. Pro rustikální svatbu je nejvhodnější zvolit dort v tzv. nahém rustikálním designu. Nejen že je praktický (nemusíte se trápit s roztékajícím fondánem), ale je i velice chutný a přirozeně krásný. Navíc ovoce se sladkým korpusem vždycky chutná báječně. Jako ozdobu můžete zvolit ovoce anebo květiny, můžu říci, že ani u jednoho z těchto dvou typů (a je jich určitě více) neuděláte chybu!

svatební rustikální dort

Květinová výzdoba

Květinovou výzdobu byste měla svěřit zkušené floristice, která se postará o to, aby jste nejen vy měla krásnou květinu, ale i vás ženich byl stylově „ozdoben“ a ladil s vaší svatební atmosférou.

svatební pánský motýlek

Květinová výzdoba může být takřka všude, takže záleží jen na vás, co bude chtít, zda vyzdobit jen stoly pro svatebčany anebo celou místnost, či nějaký ten svatební altán.

rustikální svatbasvatební rustikální kytice

Výhodou je, že na svatbu v rustikálním stylu si můžete zvolit svůj vlastní design, který by ovšem měl dodržovat jistý nádech vintage stylu. Nemusíte utrácet tisíce za nové lesklé židle, nebo luxusní prostředí, ale můžete se spokojit se starými lavicemi a třeba i s vlastní zahradou.

rustikal svatba prstýnky

A jaký svatební styl preferujete vy?