Rtěnka v tužce Maybelline Color Drama: Recenze

Nový hit v oblasti líčení by rozhodně neměl chybět ve vaší kabelce! Rtěnka, konturovací tužka, balzám na rty či lesk na rty nejsou jediné, co vaše rty potřebují, k tomu aby byly dokonalé. Jednotlivé kosmetické společnosti začaly vyrábět rtěnku v podobě tužky (určitě jste se sní již setkali), s kterou je aplikace na rty ještě přesnější než byla.

Netvrdím ovšem že by byla v něčem lepší od běžné rtěnky, pouze to jediné co bych měla zdůraznit, je opravdu mnohem přesnější aplikace. A snadnější udržování ostré špičky, která u běžné rtěnky vydrží jen na začátku.

Sametová rtěnka v tužce od Maybelline

Kosmetická velmoc v podobě značky Maybelline se bezpochyby pyšní velkou nabídkou dekorativní kosmetiky, které jen těžko odoláte a to se přesně stalo i mně a zase stane 🙂

odstín 520 a 140 maybelline color drama

Uviděla jsem novinku a musela ji mít! Zvolila jsem starou dobrou klasiku na léto, kterou unosím snad všude a tím je světle růžový odstín- Tuto barvu by se dalo popsat, jako staro-růžovou. Co se mi líbí na této barvě je její briliantový lesk, který je způsoben malými třpytkami, které podtrhují přirozenou krásu každých rtů.

Co rtěnka v tužce Color drama nabízí

Tak zaprvé jsou to již zmíněné kvalitní a velmi pěkné barevné odstíny, kde si snad každá vybere. Nutno podotknout, že barevné odstíny jsou stále doplňovány o nové. Za druhé kvalita samotného výrobku. Konzistence rtěnky poskytuje hydrataci (pozor není to žádný výživný balzám na rty), dále příjemnou krémovou texturu a dlouhotrvající efekt. K poslednímu účinku rtěnky musím dodat, že sama z vlastní zkušenosti můžu říci, že vydrží poměrně dlouho a nerozmazává se.

maybelline color drama rtěnka v tužce

Paleta barevných odstínů rtěnky Color drama

Jak asi víte, tak v dnešní době nezáleží na tom, jaký tvar rtů vám byl od přírody nadělen, ale jak umíte vystihnout jejich přirozenou krásu. A toho lze docílit pouze s tou pravou barvou rtěnky, která vám prostě sedne. A často to nebývá jen jedna barva, protože každé roční doba si žádá jinou módu a tím i jiné líčení.

Odstín 520 Light It Up vám dodá opravdové sebevědomí, budete se cítit jako sexy diva, která svými plnými a smyslnými rty dostane každého, na kterého ukáže. Tato barva je opravdu výrazná a sytá a krásně přilne k vašim rtům.

odstín 520 rtěnka na rty color drama maybelline

Naopak odstín 140 nazvaný Minimalist, z vás udělá přirozenou a nenucenou krásku, která nepotřebuje na nikoho zapůsobit, protože je sama se sebou spokojená. Briliantový lesk, je skvělým doplňkem jemných pastelových barev, které jsou teď tolik módní.

zkouška rtěnky color drama maybelline

Rtěnku samotnou můžete zakoupit za velmi dobrou cenu, já sama jsem ji koupila v akci za 79 kč a to je velmi příjemná cena. Na internetových stránkách notino.cz mají oproti kamenným obchodům mnohem větší výběr barev, ale občas si tuto nabídku musíte pohlídat, ne pokaždé je vše na skladě.

rtěnkou v tužce Maybelline Color drama si dopřejete nejen ten správný potřebný komfort pro vaše rty, ale doladíte s ní celý svůj vzhled, který občas je nutno podtrhnout výraznými rty!

Zde se můžete podívat, jak vypadají i jiné odstíny rtěnky v tužce Color Drama od Maybelline: