Rtěnka MAC: Recenze

Nepamatuji si, že bych někdy byla z některé rtěnky více nadšená, než právě z rtěnky od značky MAC! Je opravdu DOKONALÁ. Zatím jsem sice měla tu čest vyzkoušet pouze dva odstíny, ale i tak mi každý, pokud si to mohu dovolit tvrdit, perfektně sedl a co víc, VYDRŽEL.

rtenka-mac-odstin-ruby-woo

Značka MAC

U této značky dekorativní kosmetiky by mohlo platit tvrzení: „Vyzkoušíte jednou a už nikdy nebudete chtít jinou!“

Samotná značka MAC pochází z Kanady, což je pro nás tak trochu netradiční výrobce kosmetiky, ale o to víc je zajímavá. Slyšeli jste o ní určitě, pokud sledujete svět celebrit a co dané osobnosti nosí. Anebo vám vaše kamarádky ukazovaly tuto kosmetiku v podobě malého výletního nákupu v cizině, či na letišti a to z toho důvodu, že u nás je velmi těžké tuto značku kosmetiky sehnat. V běžných drogériích je to přímo výzva, je jich skutečně velmi málo. Já sama jsem si ji koupila na internetových stránkách notino.cz, kde najdete docela slušný sortiment této kosmetiky.

rtenka-mac-ruby-woo

Co vás možná už tak nepotěší anebo trochu odradí od nákupu, je CENA. Ta je u této rtěnky něco přes 500 kč. Ovšem doporučuji si na ni našetřit nebo sáhnout hlouběji do kapsy, protože za to stojí a vydrží vám docela dlouho. Navíc kdo z nás nemá v šuplíku alespoň 2-3 rtěnky, které si koupila z důvodu, že byly levné, ale vůbec je nakonec nepoužíváte?

Rtěnka MAC Retro Matte

Matující rtěnka MAC má opravdu mnoho plus. První je její výdrž, ta je OPRAVDU nad očekávání dlouhá. Vydrží na vašich rtech, i když pijete nebo jíte, výjimkou je pochopitelně mastné jídlo, proti tomu hádám, není odolná žádná rtěnka!

Díky matné textuře je rtěnka sytá a má velmi vysokou krycí schopnost a díky svým sytým a výrazným odstínům je možná právě tak populární.

Co od ní neočekávejte je hydratace, nutno zdůraznit, že je to opravdu dekorativní rtěnka a nikoliv výživný balzám na rty. Pokud ovšem chcete mít zatraceně SVŮDNÉ A NEODOLATELNÉ RTY, tak se rtěnkou MAC budete.

ruby-woo-rtenka-mac

Odstíny rtěnky MAC

Já sama jsem vsadila na klasiku a to v podobě rudé, svůdné barvy odstínu Ruby Woo. Je to opravdu nádherná sytá barva. Mé rty s ní vypadají nejen plnější, ale i svůdnější a jednoduše k nakousnutí. Myslím, že tento odstín můžete skutečně nosit po celý rok, ať je léto nebo zima, je to jednoduše univerzální barva pro všechny typy pleti. Sluší blondýnkám i brunetkám.

odstin-ruby-woo-rtenka-mac

Druhý odstín, který jsem vyzkoušela je trochu více letní, je jím barva Relentlessly red, která je tak trochu do růžova a je taky velmi krásná.

rtenka-mac-barva-relentlessly-red

Shrnu tedy svá předchozí slova a řeknu vám jen jedno. Rozhodně ji MUSÍTE VYZKOUŠET A NEBO SI JI PŘÁT JAKO DÁREK  a nebo ještě lépe si sama udělat radost a koupit si ji! Stojí za to.