Rimmel London 60 Seconds By Rita Ora – lak na nehty

Kosmetická společnost Rimmel spolupracuje na svých nových kosmetických kolekcích jen s těmi nejpopulárnějšími a nejstylovějšími hvězdami, které jsou světovými módními ikonami. A právě takovou hvězdou je současná britská zpěvačka Rita Ora, která se stala novou tváří kolekce laků na nehty od Rimmel, protože kdo jiný by měl vědět, co se nosí než právě ona.

Lak na nehty Rimmel London 60 Seconds By Rita Ora

Rychle schnoucí lak na nehty je nejen plný originálních barev, ale zaručuje i opravdu dlouhotrvající životnost. Ptáte se čím je unikátní – odlišný od ostatního zástupu laků na nehty ostatních značek? Tak zaprvé obsahuje velký obsah barevných pigmentů, díky tomu jsou barvy laku Rimmel London 60 Seconds By Rita Ora syté a výrazné. Dále obsahuje účinný antioxidant – vitamin A, udržuje tak vaše nehtové lůžko zdravé a nepoškozené. Můžete vybírat z opravdu krásných barevných odstínů neobvyklých tónů, které dělají z tohoto laku na nehty opravdový a nepostradatelný stylový kosmetický doplněk podtrhující váš smysl pro módu.IMG_0007

Účinky laku na nehty Rimmel London 60 Seconds By Rita Ora

  • posiluje a chrání nehty díky obsahu vitamínu A
  • syté a originální barevné odstíny
  • rychleschnoucí
  • precizní a snadnější aplikace, díky inovativnímu štětečku

Aplikace laku na nehty je čím dál více jednoduší a laky na nehty od značky Rimmel London jsou toho důkazem. Díky inovativnímu štětečku budou vaše nehty hladké a dokonalé během pár minut.

IMG_0006 IMG_0004

Toužíte po dokonalých nehtech s originální a stylovou barvou, která hned tak neomrzí? Skvělého a precizního krytí dosáhnete opravdu během minuty a můžete vybírat z opravdu stylových barev. Můžete vybírat od neutrálních šedivých barev, až po syté výrazné odstíny. Záleží jen na vás, jakou barvu si zvolíte.

IMG_0003

A jaké barevné odstíny vašich nehtů na zimu volíte vy?