Rimmel oh my gloss! Oil Tint – olejový lesk na rty: Recenze

Lesk na rty je stále IN a to především ve výrazných letních barvách, které podtrhnou vaše dokonalé opálení. Tak trochu novinkou ne trhu s dekorativní kosmetikou v oblasti lesků na rty je nový lesk na rty Rimmel Oh My Gloss! Oil Tint a ten má rozhodně co nabídnout kterékoliv ženě nebo dívce.

Lesk na rty od Rimmelu Oh My Gloss!

V poslední době jsem se leskům na rty spíše vyhýbala a začala jsem používat rtěnky a to především matné rtěnky s dlouhodobou výdrží. S blížícím se létem ovšem přišla i nová řada lesků na pusu od značky Rimmel a to už se odolat nedalo! Co víc, v nákupu mě utvrdila i skutečnost, že tento nový lesk na rty krásně voní, a to je u mě obrovské plus a hádám že nejenom u mě, ale i u vás.

Tento lesk na rty má ale více poslání. Zaprvé má na vaše rty upozornit, zvýraznit je a podtrhnout jejich přirozenou krásu. Zadruhé hydratuje vaše rty, které je díky olejovému složení lesku na rty Rimmel oh my gloss! Oil Tint zaručené a nikoliv pouhým slibem. Nemusíte se tedy bát že si rty jednou, dvakrát olíznete a lesk bude pryč. Je docela odolný, ale netvrdím že vám vydrží několik dlouhých hodin, jak slibují matné rtěnky. Co víc vás potěší, je typ oleje z jakého je tento lesk na rty vyrobený a tím je blahodárný kokosový olej. A zatřetí, to už jsem tu ale asi psala, je PODTRHNUTÍ VAŠEHO TVARU RTŮ a zvýraznění!

rimmel oh my gloss! lesk na rty

Jaký odstín lesku na rty Rimmel oh my gloss! Oil Tint zvolit

Já sama jsem na léto zvolila výraznější odstín lesku, ale přemýšlím, že jsem klidně mohla zvolit i ještě výraznější a tím je podle mého názoru odstín 500 Pop Poppy, který je skoro tak červený, jako krev, ale tak trochu moderně do růžova. Já sama jsem si vybrala odstín 400 Contemporary Colar, který je výrazný, ale zároveň přirozený a jsem s ním velmi spokojená. Perfektně se hodí k vodě, na dovolenou a nebo k letním barevným šatům. Kouzlo lesku Rimmel Oh My Gloss! nespočívá pouze jen v barevnosti, ale i v jednotnosti barvy a snadnému nanášení lesku na rty a jeho krásná vůni i chuti, která vám dodá pocit výjimečnosti. Rozhodně nebudete mít pocit, že si na rty nanášíte nějakou umělotinu.

Lesk na rty Rimmel OH My Gloss!

Myslím, že jak už to tak u mě bývá, tak nezůstanu jen u jednoho a koupím si další. Nestojí moc, můžete ho koupit za 100 kč, a když narazíte na akci, tak možná i výhodněji. Mé plány jsou tedy jasné, světlejší odstín na chladnější období, které bohužel jednou zase znovu přijde, bude brzy zdobit mé rty. Tak uvidíme jestli moji pozornost neodvede jiná novinka, které kosmetika Rimmel neúnavně nabízí.

A jaký lesk či rtěnku na rty máte rády vy na léto?