Rtěnka Rimmel Lasting Finish by Kate

Jak jsem k této rtěnce přišla, je celkem asi dost jasné a neskončila jsem jen u jedné. Důkazem toho, že se mi opravdu zalíbila, je asi fakt, že jsem si musela koupit rovnou dvě. Pochopitelně nejdříve jsem sáhla pouze po jedné a jak už to tak často bývá, a pevně doufám, že ne jen u mě, tak jsem nakonec musela mít víc a koupila si o pár týdnů další. A to jsem opravdu DLOUHO odolávala!

Asi každá z nás má ve své kabelce nejednu rtěnku, a pokud jste jedna z těch „skromnějších“ tak věřím, že když už je nemáte v kabelce, tak ve vašem šuplíku na kosmetiku jich skrýváte i více, jak dvě. Značek, které nás zásobí opravdu velkým množstvím všelijaké kosmetiky, v tomto případě rtěnek, je moc a moc, ale ne každá vám sedne. U které značky bych ale nepochybovala, že se dokáže přizpůsobit každé ženě nebo dívce, je Rimmel.

odstín 01 rtěnka rimmel kate

Rtěnka Rimmel Lasting Finish Kate by Kate Moss

Rtěnka z kolekce slavné topmodelky Kate Moss Rimmel Lasting Finish je opravdu podle mého názoru povedeným tahem, jak nalákat spoustu mladých dívek na nákup této rtěnky.

A tentokrát to nejsou jen sliby, ale opravdu si tato rtěnka zaslouží uznání. Je asi jasné, že slibovaných osm hodin na vašich rtech nevydrží. Nebo možná ano, ale to byste nesměla pít, jíst a podobně. I přes to, je ale skvělá. Na rtech vám pár hodin vydrží, s tím bych si hlavu nelámala!

Nabízí vám především syté a originální barevné odstíny, které jen tak někde nenajdete. Mimo tyto krásné barvy, obsahuje i unikátní pigmenty z černých diamantů, které dodávají rtěnce na vašich rtech úžasný, až dech beroucí zářivý efekt!

K obalu rtěnky není moc co napsat, je černý a matný, příjemný na omak. Je to taková stará dobrá klasika. Stejně nás moc nezajímá to, jak vypadá, ale především co se nachází uvnitř.

Vlastnosti rtěnky Kate:

– intenzita odstínu barvy

– vytváří sytý a dech beroucí zářivý vzhled

– hydratuje

– dlouhotrvající barva (a to opravdu J)

Kolekce rtěnek Rimmel Lasting Finish Kate splňuje všechny požadavky pro rtěnku, který by měla krásně vypadat, ale i pečovat o vaše rty. Dodává vašim rtům potřebný stylový odstín a lesk, z vašich rtů udělá rty k nakousnutí.

odstín 12

odstín 12

Pro ty co opravdu touží pro výrazných barvách doporučuji odstíny 01, 02, 12, 20, 09. Já sama jsem si koupila nejdříve odstín 12, který je lehce tlumenější – naoranžovělý. Ale protože jsem chtěla, vyzkoušel i něco opravdu výrazného, tak jsem si zakoupila perfektně červený odstín 01, který opravdu dokáže vykouzlit neodolatelně hříšné rty.

odstín 01

odstín 01

Rtěnka je hodně výrazná a pro léto, jak dělaná. Můžete ji kombinovat s některou s matných rtěnek od Rimmelu, které jsou spíše v duchu tělovějších odstínů, z kolekce „ Rimmel Lasting Finish Nude“. Pokud chcete na večírku, nebo jiné akci opravdu zazářit, tak potom doporučuji jednu z několika sytých a výrazných odstínů rtěnky Rimmel Lasting London by Kate.

A co vy, vybrali jste si už svůj odstín?