Guess Seductive parfémovaná voda pro ženy

Zlatý kousek luxusu, i tak by se dal popsat nový dámský parfém Guess Seductive, který probudí v ženě smyslnost  a sebevědomí.

detail_seductive_jpg

Guess Seductive – parfém, který vás dostane!

Dámská parfémovaná voda Guess Seductive je vytříbenou kombinací ovocně-květinových a dřevitých vůní pro ženy.  Už od roku 2010 je na trhu se světovými parfémy a našla si místo v srdci nejedné věrné zákaznice.

Co tedy skrývá parfém Guess Seductive? Tato smyslná vůně nabízí opojné vůně šťavnatého ovoce, květů a vanilky. Hlava parfému obsahuje esence černého rybízu, sladké hrušky a květinovou vůni bergamotu. Dále v srdci můžeme cítit jemnou vůni jasmínu, ale i orrisu a květu pomerančovníku. To nejhlavnější se však nachází v základu, který tvoří výrazná vůně vanilky, kterou pocítíte především po nanesení parfému na pokožku. Trochu tajemna a smyslnosti pak přináší opojná vůně kadidla, která vytváří spolu s ostatními vonnými ingrediencemi ten pravý smyslný nádech parfému Guess Seductive.

parfém_guess_jpg               guess_rozprašovač_jpg

Určitě první co většinu z nás zaujme na parfému Guess Seductive je jeho krásný a do všech detailů promyšlený design flakónku. Je známo, že většina z nás nakupuje očima a tak si značka Guess dává velice záležet nejen na obsahu parfému, ale i jeho vzhledu. Už jen pouhý vzhled napovídá o parfému Guess Seductive, že je bezprostředně elegantní a sexy zároveň. Krásný řetízek se srdíčkem a jmenovkou parfému na koženém kousku dokazuje hravost, ale i záměrnou smyslnost, která se ukrývá ve flakónku. Dalším plusem či kladem této vůně je její cena, která je takřka za pusu! Budete určitě naprosto spokojeni, jak s nízkou cenou, tak dokonalou vůní, která bude obklopovat vaše tělo, jako zlaté hedvábí.

guess detail_jpg    guess_jpg

Proč právě parfém od značky Guess?

Parfémy značky Guess nabízí nejen luxusní design svých flakónků, ale i neotřelé a výjimečné kombinace vůní. Módní značka Guess představuje tzv. americký sen. Co to znamená? Že, takřka každý může dojít svého „amerického snu“, snaží se skrze svoji módu a parfémy probudit v jejich nositeli pocit výjimečnosti a zdravé dávky sebevědomí, díky kterému má pak jedinec pocit, že nic není nemožné. Možná právě díky této myšlence dnes značka Guess patří mezi ty nejuznávanější na světě. Splňte si i vy svůj sen!

 

Sexy reklama na parfém Guess Seductive:

A jaké značce parfému jste zaprodali své srdce vy?