Řasenka Astor Big & Beauttiful Boom! Volume: Recenze

Hledáte řasenku, která je nejen dobrá pro běžné denní nošení, ale hodí se i pro divoké večery? Tak už nehledejte, protože jste ji právě našla. S řasenkou Big & Beautiful boom! Volume od kosmetiky Astor budou vaše řasy přesně takové, jak jste vždycky snila.

NENÍ ŘASENKA, JAKO ŘASENKA

Nedávno mi jedna kamarádka vykládala, že k dokonalým, dlouhým a hustým řasám nepotřebuji žádnou výjimečnou řasenku, ale pouze trochu cviku v tom, jak ji nanášet a výsledek bude zaručený. Na to jsem moc nevěděla co odpovědět, protože ona sama je jednou z těch „požehnaných“. Má veliké laní oči s dlouhými a hustými řasy a tak věřím, že zrovna ona nemusí pečlivě vybírat správný kartáček řasenky nebo značku, protože ji ani nepotřebuje. Bohužel, já ano a věřím, že nejsem sama.

řasenka Volume mascara Big boomřasenka big boom

 

DOKONALÝ OBJEM S ŘASENKOU ASTOR BIG & BEAUTIFUL BOOM! VOLUME

Už na první pohled vypadá tato řasenka opravdu vkusně, až luxusně. Vzhled, ale není to, co je pro mě u řasenky důležité i když právě její provokativní zlatý obal mě zaujal hned na první pohled.

Řasenka Astor Big& Beauttiful Boom! Volume je opravdu povedeným výrobkem kosmetické značky Astor. Nabízí přesně to, co by každá řasenka měla a tím myslím dokonalý objem, prodloužení řas, sytou černou barvu a skvělé oddělení jednotlivých řas od sebe.

řasenka Astor pro objemné řasy

Dokáže z vašich obyčejných řas vyčarovat, až 10krát větší objem a to díky exkluzivnímu kartáčku, který dokáže oddělit jednotlivé řasy od sebe a zároveň je zpevnit. Navíc je tato řasenka vhodná i pro nositelky kontaktních čoček a to je někdy veliké plus.

řasenka Astor big boom

 

SNADNÁ APLIKACE:

Stačí pár šikovných tahů a vaše řasy budou přesně takové, jak jste vždy snila. S aplikací jsem se poprvé trochu potrápila. Kartáček je opravdu velký a já byla vždy zvyklá na menší typy, ale stačilo si to párkrát vyzkoušet a teď už je to otázka sekund, než mé řasy mají ten správný tvar a hustotu.

řasenka Astor

S řasenka Astor Big& Beauttiful Boom! Volume budou vaše řasy výraznější, omamnější a rozhodně neodolatelné. Dopřejte si změnu a nechte více prokouknout vaše oči, budete určitě příjemně překvapena, čeho je schopná jedna malá řasenka.

 

A jaké zkušenosti s  kosmetikou Astor máte vy?