Rimmel Stay Matte

Získejte londýnský vzhled díky kosmetice Rimmel, která byla založena v roce 1834 a v dnešní současné době neexistuje snad nikdo, kdo by ji neznal. Kosmetika Rimmel se zaměřuje především na dekorativní kosmetiku, která má za úkol pečovat o váš vzhled.

IMG_0035

Pudr Rimmel Stay Matte

Máte stále mastný obličej, máte pocit, že jen co se namalujete, tak se zpotíte a váš vzhled vypadá zase, jakoby jste si make-up udělala před několika hodinami a nikoliv před pár minutami? Tak zpozorněte, protože mám pro vás účinné řešení v podobě matujícího pudru Stay Matte od Rimmel.

Jak dobře víme, tak především v letních dnech, ale i u příležitostí v podobě večírku, či jiné společenské události se často stane, že se vaše pleť nadmíru mastí, a dochází tak k nežádoucímu efektu lesknoucí se pleti, především v oblasti T-zóny. Řešení pro takové situace je obličejový pudr Rimmel Stay Matte, který vám vykouzlí během minuty krásný přirozený vzhled bez sebemenšího nedostatku.

IMG_0003  IMG_0004

Stačí jemné nanesení pudru prostřednictvím štětce na problematickou oblast a perfektně ihned sjednotí vaší pleť, která bude znovu krásná bez chybičky.

Účinky a výhody pudru Rimmel Stay Matte:                 

  • Skvěle kryje
  • Je lehký, pleť může dýchat
  • Zklidňuje pokožku pleti
  • Zmatňuje pleť
  • Neucpává póry
  • Můžete vybírat ze čtyř odstínů

Rimmel Stay Matte pěnový make-up

Pokud si potrpíte na dokonalost, tak doporučuji společně s pudrem Stay Matte používat i pěnový make-up Rimmel Stay Matte, který vyhladí všechny nedostatky vaší pleti a navíc se sjednotí s vaší pletí bez sebevětšího úsilí. Poskytuje nejen přirozený vzhled, ale i pečuje o citlivou pokožku, neucpává póry a tak v žádném případě pleť nezatěžuje. Krásným a přirozeným vzhledem se můžete pyšnit po celý den a stačí vám jen opravdu malé množství pro cílený efekt.

rimmel_jpg  stay matte_jpg

Neváhejte už ani minutu a vyzkoušejte výrobky kolekce Rimmel Stay Matte, jsou za skvělou cenu a splní dokonale svůj úkol.

makeup_jpg

Něco málo o historii značky Rimmel

Značka Rimmel se vyvíjela mnoho let, do takové podoby, jak ji známe dnes. Založil ji Eugene Rimmel v Londýně, kde se jeho malá rodinná firma zabývala výrobou parfémů a postupem času se rozšiřovala i o jinou kosmetiku. Od roku 1949 je firma vlastnictvím společnosti Coty Inc., která dovedla podobu výrobků Rimmel, až do té dnešní. Vysoce kvalitní dekorativní kosmetika je oblíbená u mnoho žen po celém světě a stále nás překvapuje novými a inovativními výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Máte vy nějaké zkušenosti s výrobky značky Rimmel?