Kosmetika L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream: Recenze

Čas je neúprosný. Každý stárneme a především my ženy, se s těmito nepříjemnými změnami našeho vzhledu, špatně vyrovnáváme. A není divu, protože dnešní doba preferuje mládí a krásu s ní spojenou.

A proto milé dámy a ženy, kterým už není třicet, mám pro Vás tip nebo spíše řešení, jak s těmi nehezkými projevy stárnutí, v podobě vrásek na obličeji, skoncovat! Novinka od kosmetiky L’Oreál Paris, kterou jsem si mimochodem v poslední době hodně oblíbila, nabízí novou řadu kosmetických přípravků zaměřených na péči o pleť, taky přípravků L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream!

Pleťové krémy L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Denní regeneračná pleťový krém Revitalift Cica Cream proti stárnutí pleti

I když si někteří myslí, že při boji proti vráskám stačí použít pouze noční krém a je vystaráno, tak Vás asi uvedu v omyl. Když už péče, tak pořádná, a to přes den ale, i noc!

Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Denní regenerační krém proti stárnutí pleti L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream je nejen kvalitní, ale i výživný a nádherně voní! Co Vás jistě potěší je i praktičnost balení v podobě tubičky, takže si jej můžete vzít kamkoliv. Jeho aplikace samotná je také snadnější díky lepší možnosti odměřování dané dávky přípravku. Prozradím Vám, že stačí málo, doslova „zrnko“ přípravku a Vaše pleť bude na celý den hydratovaná, vyživená a především VYPNUTĚJŠÍ a ZDRAVĚJŠÍ. Takže Vám krém vydrží dlouho :-).

Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream dodává pleti pružnost, díky které se zmírní množství výskytu drobných vrásek. Netvrdím, že se v padesáti letech zbavíte vrásek navždy a během jednoho měsíce, ale pro začínající známky stárnutí pleti je to rozhodně současná jednička na trhu!

Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Noční krém proti vráskám L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Co by to bylo za péči, kdybychom skončili jen u denního krému. Dalším krokem v boji proti vráskám je i noční péče, v podání nočního regeneračního krému L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream.

Konzistence samotného přípravku určeného na noc je trochu řidší, takže se velmi dobře nanáší a velmi rychle se i vstřebává do pokožky pleti. Co rozhodně nemohu zapomenout zmínit je krásná VŮNĚ PŘÍPRAVKU, která je návyková. Co se rozhodně kosmetice L’Oréal Paris nemůže upřít, je nádherná vůně každého výrobku od této značky.

Noční Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Noční pleťový krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream omezuje, stejně i jako denní krém, tvorbu vrásek, hydratuje ji, viditelně redukuj viditelnost už přítomných vrásek a navíc díky jeho lehké konzistenci nijak neucpává póry ani nemastní. Krém si klasicky aplikujete na odlíčenou a čistou a zdůrazňuji suchou pleť, takže může přípravek v průběhu noci účinkovat a vyživovat Vaši lety unavenou pleť.

Noční Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Co dále jistě na obou přípravcích z kolekce kosmetiky Revitalift Cica Cream oceníte je vysoká kvalita a tedy i to, že je přípravek vhodný pro alergiky!

 

Jednoduše pokud Vás stejně jako mnohé ženy a bohužel už i mne samotnou straší přítomnost začínajících vrásek, které nám připomínají naše narůstající roky, tak je na čase vyměnit obyčejné hydratační denní i noční krémy  za specializované zdůrazňuji a kvalitní přípravky, jako jsou z kolekce Revitalift Cica Crea,m od L’Oréal Paris. Vaše pleť si zaslouží to nejlepší!

Rozhodně nebudete za žádných okolností zklamaná a Váš boj proti vráskám může začít!