Pleťová maska: Freeman Feeling Beautiful s peelingem: Recenze

Masky od kosmetické společnosti Freeman jsou nejen účinné, ale i v některých případech pekelně levné, takže jim neodoláte a prostě je za tu cenu musíte zkusit! A jinak tomu ani nebude u peelingové pleťové masky Freeman Feeling Beautiful, která vaši pleť skutečně vyčistí.

peelingová pleťová maska Freeman

Freeman Feeling Beautiful čistící peelingová pleťová maska

Jak jsem vám slíbila, ta jsem nezůstala jen u jedné pleťové masky od kosmetiky Freeman a pořídila si další novou masku, tentokrát v podobě peelingu. A dopředu vás upozorňuji, že je to skutečně maska na vyčištění pleti a nikoliv maska, jak je podle mého názoru mylně v popisu produktu napsáno. U masky jsme zvyklí, že nějaký čas ji máte na obličeji a potom ji smyjete nebo sloupneme. U masky Freeman Feeling Beautiful rozhodně s takovýmto postupem nanášení nepočítejte!

Maska je skutečně tmavá, hutná, a plná černého cukru, který na první „omak“ připomíná písek. Peeling na potištění pleti do hloubky s odstraněním všech možných nečistot, ale i perfektní prokrvení pleti, jsou s touto maskou jednorázovou akcí, po které budete naprosto spokojené se stavem vaší pleti.

Neočekávejte tedy nějaké schnutí, ale okamžité masírování pleti s přípravkem, který stačí nanést pouze v menším množství. Takto vám maska vyjde klidně i na čtyřikrát!

 

 

 

Účinky čistící peelingové masky Freeman Feeling Beautiful

– prokrvuje vaši pokožku pleti

– hloubkově čistí

– zklidňuje

– zabraňuje tvorbě akné

– minimalizuje viditelnost pórů

– odstraňuje odumřelé buňky (různé šupinky)

freeman peelingová maska

Čistící peelingová pleťová maska Freeman Feeling Beautiful je opravdu skvělá! Nejdřív jsem se trochu zarazila při návodu její aplikace. Cukr se na pleť nedá nanášet jako maska, ale musíte jej jemně masírovat do vaší pleti, tak aby odstranil veškeré nečistoty. Ovšem peeling je velmi účinný a tak i výsledek je skvělý. Navíc cena okolo 38 kč, je jednoduše bezkonkurenční.

Tato maska v podobě peelingu je rozhodně něčím, co by měla vyzkoušet každá žena, nebude vás to stát skoro nic a výsledek bude jednoduše parádní!