Pleťová čistící maska Freeman – Diamond mineral rinse mask: Recenze

Pleťových masek je mnoho a proto by se dle mého názoru měly zkoušet stále nové, aby Vám třeba nějaká ta „slečna dokonalá“ neunikla! Navíc, jak asi z vlastní zkušenosti víte, tak pleťové masky v podobě těchto jednorázovek stojí opravdu pár korun, takže není o čem přemýšlet!

Diamantová čistící pleťová maska Freeman

Pleťové masky Freeman

Kosmetiku Freeman jsem Vám už představila, jednou v provedení avokádově zbarvené jílové masky a podruhé v provedení černého peeelingu, který skutečně pleť promasíroval a vyčistil, jako dosud žádný jiný peeling, který jsem kdy vyzkoušela. Z tohoto důvodu, tedy díky dobrým zkušenostem s touto kosmetickou značkou, jsem se rozhodla vyzkoušet další pleťovou masku. Tentokrát se jedná o čistící pleťovou masku pro mastnou pleť Freeman Diamond mineral rinse mask!

Freeman pleťová maska čistící

Zatočte s mastnou pletí s maskou Freeman Diamond mineral rinse mask

Při svém výběru masky jsem se protentokrát zaměřila nejen na vůni, ale i na účinky. Maska je zaměřena nejen na boj s mastnou pletí a tedy i akné, ale i na boj proti vzniku předčasných vrásek, který se s každým rokem nepříjemně přibližuje. Jak asi víme, všechny z nás stárnutí pleti čeká, a to bohužel každého, ale proč ten čas neoddálit! A na toto je právě kosmetika jako dělaná a tím mám na mysli, tuto masku značky Freeman, která je plná šťavnatého ovoce!

Na této pleťové masce Vás tedy potěší její vlastnosti i vůně. Ta je oproti předchozím dvěma maskách skutečně lahodná a příjemná. Po stránce vlastností, tedy účinků masky také nebudete zklamáni.

 Freeman diamantová pleťov maska

Vlastnosti neboli účinky čistící masky Freeman

Tak zaprvé tato maska zbaví vaši pleť veškerého nadbytečného mazu, který je nepříjemný na pohled, i Váš vlastní pocit a navíc přispívá k tvorbě akné. Další vlastností je osvěžující pocit vaší pleti, již při aplikaci masky a následně i po jejím umytí. Maska Freeman Diamond mineral rinse mask vypne vaši pleť a rozjasní ji, takže na vrásky můžete zapomenout anebo je alespoň trochu potlačíte, pokud už tam ty „potvory“ jsou vryté na doživotí. Pleť je nejen hladká, ale i vyživená a hydratovaná. Co víc si přát?

 

Aplikace pleťové masky Freeman Diamond mineral rinse mask

Po stránce aplikace by možná ani nemuselo být nic psáno, ale pro jistoto zopakuji pár základních pravidel, při použití většiny pleťových masek. Pleť by měla být před aplikací čistá, jemně navlhčená. Následovně můžete masku na obličej nanést, nejlépe prsty. Maska by měla být rovnoměrně rozetřená a doporučuji to nepřehánět z množstvím! Maska Vám totiž vydrží na více použití, a to za pár korun! Masku nechejte na pleti 6-10 minut, záleží to pouze na Vás, jen by měla maska hezky zaschnout a následně být opláchnutá vlažnou vodou. A to je vše! Je to snadné, nemyslíte?

Freeman pleťová maska detail masky

Cena kosmetiky Freeeman a kde ji zakoupit!

Cena je velmi příjemná, já sama jsem si tuto pleťovou masku koupila v kamenném obchodě ve slevě za 30 kč, ale nejspíše do ní investuji více a zakoupím si větší balení, které jsem našla na notinu.cz. Když se Vám něco osvědčí, měli byste se toho držet a tato maska mi přijde skvělá!

 

Co myslíte Vy?