Pleťová bylinná maska Alcina for Oily skin: Recenze

Historie kosmetické značky Alcina sahá až do roku 1905 a proto se nemusíte u této značky obávat nekvalitních a neověřených výrobků. Je tomu právě naopak! Pokud hledáte lety ověřenou, zákazníky oblíbenou a jednoznačně kvalitní kosmetiku, tak je Alcina tou pravou pro Vás.

Alcina herbal mask

Pleťová bylinná maska Alcina

Vyhnout se mastné pleti v tomto ročním období je doslova umění! Neustálé přechody z tepla do zimy, se podepisují nejen na našem kolísavém zdraví, ale i na naší pleti. Pokud se jedná o ty z nás, co trpí mastnou pletí se sklony k akné, tak je situace snad ještě alarmující a více obtěžující. Akné jednoduše není pěkné a co teprve rozšířené póry, které trápí snad polovinu z nás!

Pokud tedy chcete něco se svojí pletí dělat a skutečně zapracovat na jejím vzhledu, tak maska proti lesknoucí se pleti a rozšířeným pórům a akné Alcina for oily skin je jedním z prostředků, jak na to! A to bez přehánění.

Alcina Herbal mask-maska na obličej

Jak jsem již v úvodu napsala, tak se jedná o lety ověřenou značku kosmetiky, a o tom svědčí i má vlastní zkušenost. Tuto masku jsem používala ve svým třinácti letech, kdy byl můj obličej opravdu něčím „děsivým“. Právě kosmetika Alcina byla jedinou „zbraní“ proti těmto pubertálním neduhům a pomohla mi doslova přežít pubertu. Z toho důvodu jsem byla velmi překvapena, mile, když jsem nedávno na notino.cz narazila na tuto masku a mnoho dalších výrobků této značky. Masku jsem si zakoupila a hádám, že i výhodně, protože má kosmetička si na prodeji tak trochu přidala na ceně, takže se teď nestačím divit, kolik jsem mohla ušetřit, kdybych si toho všimla dříve. Teď už tu chybu neudělám. Při nákupu této masky jsem byla příjemně překvapena, že složení je stále stejné a maska je i stejně tak šikovná, jako před „dávnými“ lety. Momentálně na masce snad ještě více oceňuje, než tomu bylo dříve, že dokáže skutečně stáhnout póry, takže po její aplikaci je pleť viditelněji krásnější a jemnější.

Alcina herbal mask

Čím je tato maska tak výjimečná – odlišná od ostatních masek na pleť?

Tak zaprvé, její bylinné složení ve Vás navodí pocit, že si dáváte na pleť opravdovou masku a nikoliv navoněné „blatíčko“. Zelená barva masky Vás možná trochu odradí, ale nelekejte se, je to jednoduše díky bylinkám, které se nachází ve složení masky a právě ony působí tím oním uzdravujícím způsobem na vaši pleť.

maska na obličej Alcina Herbal mask vzorek

Zadruhé, je tato maska určená pro mastnou a problematickou pleť, takže počítá nejen z akné, ale i s ucpanými póry a rozšířenými póry po akné. Stačí počkat cca 10 minut a maska je uschne, už během jejích schnutí poznáte a pocítíte, jak se Vám stahují póry a pleť je skutečně vypnutá, jako po nějakém faceliftu. Po umytí, zdůrazňuji teplou vodou, je pleť jako hedvábí a to nejen pár minut, ale i hodinu.

Maska na problematickou pleť Alcina

Pleťová maska Alcina For Skin pečuje o pleť rychle, kvalitně a především hloubkově. Co zajisté oceníte a především čeho se dočkáte, je výsledek a tím myslím KLADNÝ VÝSLEDEK!