Parfums se mění na notino !

Změna je život a to platí i pro internetovou prodejnu kosmetiky parfums. Jak asi víte, tak společnost už dávno nepůsobí jen na území naší České republiky, ale vyváží své zboží i do jiných zemí.

Jméno parfums bude za chvíli minulostí, protože se firma rozhodla pro nové jméno a tím je notino (čteme notýno). Změna bude, ale postupná a první zemí, kde můžeme zaregistrovat tuto novinku je Slovensko, kde už tato změna proběhla a to od srpna 2016. Název parfums.sk se změnilo na notino.sk. Jen o trochu později můžeme zaregistrovat tuto změnu i u nás, kdy se pozmění i český název z parfums.cz na notino.cz.

Proč se s parfums.cz stává notino.cz

Pokud si myslíte, že je tímto důvodem nový majitel, tak jste na velkém omylu. Majitel i zaměstnanci zůstávají stále stejní, ale co se neustále mění, je působení společnosti, která působí už v několika zemích a to nejen v Evropě. Z toho důvodu, že se společnost parfums stále rozrůstá, a v současnosti působí v 14-ti zemích, chce mít stejné jméno ve všech těchto místech a nikoliv v každé zemi jiné. Internetová společnost s kosmetikou se tedy rozhodla pro jméno, které bude pro všechny stejné a zároveň nové.

Co vše se změní

  • Název a logo
  • Webová adresa na notino.sk a e-mail na info@notino.sk
  • Telefonní číslo zákaznické linky

A co zůstává při starém

Tím, že společnost mění jméno se nezmění její hlavní cíl, a tím je spokojený zákazník! Přístup zůstává stále stejný, tedy, že zákazník je na prvním místě. Nabídka širokého sortimentu zboží zůstává, co více se ještě rozrůstá a doprava zůstává také při starém. Zboží si můžete klasicky nechat dovézt, až domů anebo si ho vyzvednout na jednou ze tří odběrných míst (Brno, Praha, Ostrava).

Další co zůstává stejné, jsou webové stránky, sociální sítě a vaše účty. Když to tedy shrneme, vše zůstává při starém, jen název se mění, takže se nemusíte bát, že by se charakter internetové společnosti parfums změnil.

Cílem internetového obchodu parfums je to, aby se zákazníci cítili nejen krásní, ale i spokojení. V současnosti si proto můžete vybírat z více jako 45 000 produktů, které pečují nejen o vaši krásu, ale i o vaše zdraví a to se nikdy nezmění.