Parfémy Yves Rocher: Recenze Un Matin au Jardin

Parfémy a toaletní vody značky Yves Rocher jsou opravdu nádherné. Oblíbenou vůní byla v minulosti Ming Shu, která už nyní není v prodeji. Skvělé jsou také toaletní vody z kosmetické řady. Doporučit mohu hlavně vůni kokosu a maliny. Hodí se hlavně pro ty, kteří mají rádi přírodní a lehčí vůně. Také pokud nemáte rádi klasické parfémy, pak v Yves Rocher si jistě vyberete. Vůně z kolekce Un Matin au Jardin jsou autentickými vůněmi květin. Dříve jsme si mohli vychutnat vůně jako Magnólie, nebo třeba růže. V aktuální nabídce jsou nádherné vůně šeříku, třešňových květů, růže, konvalinek, citrusových květů a zeleného čaje.

Sprchový gel Yves Rocher

K těmto nádherným toaletním vodám si můžete pořídit také tělové mléko a sprchový gel a užít si tak nádhernou vůni už při koupání a následné tělové péči.

Překrásné vůně z kolekce Un Matin au Jardin

Růže

Sytá květinová vůně rozkvetlých růží je velmi intenzivní a zahalí vás do pocitu úžasné vůně rozkvetlých růžových keřů. Hodí se hlavně pro ty, kteří mají rádi syté květinové vůně. Vůně je toaletní voda, ale i tak má celkem ucházející výdrž, kterou můžete podpořit také sprchovým gelem a pleťovým mlékem.

Konvalinka

Velmi autentická vůně konvalinek. Znáte, jaký je to pocit nadechnout se čerstvé vůně kytice konvalinek. Velmi intenzivní a neopakovatelná vůně – nádherná na jarní dny.

Třešňové květy

Vůně květů třešní připomínají květnové dny, kdy se procházíte alejí rozkvetlých třešní a plnými doušky vdechujete jejich úchvatnou vůni. Úžasná lehká a nasládlá květinová vůně, která vám zlepší každý všední i nevšední den.

Yves Rocher tělové mléko

Zelený čaj

Toaletní voda s vůní zeleného čaje je lehká a velmi svěží. Je ideální pro ty, kteří preferují lehké a opravdu svěží vůně. je ideální také pro ty, kteří nemají v lásce syté květinové vůně.

Citrusové květy

Svěží a energická vůně citrusových květů je lehce kyselá a dýchají z ní tóny citrusů. Nechte se zavést do tajemné Sicílie, kde se pěstují ty nelepší citrusy.

sprchový gel Yves Rocher

Šeřík

Překrásná vůně šeříku je tak opojná a intenzivní, jako byste v místnosti měli skutečnou kytici šeříku. Úžasně provoní vaši pokožku na několik dlouhých hodin. Opravdu překrásná a sytá květinová vůně.

 

Mým osobním favoritem je vůně třešňových květů Cherry Bloom, která je zcela jedinečná a neotřelá. Opravdu voní jako rozkvetlé třešně a to je pro mě ta pravá vůně jara.

 

 

Která je vaše oblíbená vůně či parfém Yves Rocher?