Parfémy Dior – Christian Dior Poison: Recenze

WP_20150719_001

Tajemný parfém Christian Dior Poison od módní značky Dior je doslova lektvarem, kterým omámíte mysl svého vyvoleného. Jeho vůně zahalí vaše tělo do závoje touhy a nakazí jí i ostatní ve vašem okolí, stačí si jen vybrat „oběť“.

Samotný název parfému Poison, tedy jed, jen vyjadřuje zamýšlený účinek tohoto jedinečného parfému. Nemá vaše okolí otrávit, jak by se dalo mylně vyložit, ale má za úkol spoutat, zaujmout a zanechat tak v mysli ostatních, neodolatelnou touhu a závislost na jeho uživatelce.

Z dílny světově známého návrháře Christiana Diora vzešlo už mnoho parfémů vytříbených vůní, ale jen málokterý si zachoval takové výsadní postavení, jako právě parfém Christian Dior Poison.  Tento parfém byl uveden na trh již v roce 1987 a stal se hned nejlepší dámskou vůní z celé nabídky vůní značky Dior. V roce 2000 se vůni Poison dostalo takového ocenění, jako jen málokterému parfému. Dostal místo v síni slávy organizace FiFi, která uděluje ocenění jen těm nejprestižnějším parfémům na trhu.

WP_20150719_002         WP_20150719_003

V čem se nachází kouzelné tajemství tohoto luxusního parfému? Opojná, tajemná vůně je kombinací těch nejvybranějších vůní, které by se daly považovat téměř za exotické. První co vám vezme dech, je jeho úvodní  vůně silně aromatického koriandru spolu se sladkými švestkami, energetického anýzu a růžového dřeva. Po ustálení vůně přichází na řadu srdce parfému. Esencemi jsou romantická růže, výrazná vůně konvalinky spolu s jasmínem a dále exotický ylang – ylang a jemná tuberóza. Celý tajemný kruh dokonale kombinovaných vonných esencí uzavírají dřevité vůně v podobě santálového a cedrového dřeva, dále je ingrediencí vanilka, vetiver, mošus a heliotrop.

Parfém Poison svým vzhledem potvrzuje zamýšlený efekt spojený s jeho jménem. Temně zelený flakónek, který hned na první dojem působí jako nádobka na jed je krásný, a vzbuzuje pocit nebezpečí a právě to vše vyjadřuje hladký a jednoduchý design vůně Dior.

WP_20150719_007

S vůní parfému Christian Dior Poison nebudete potřebovat uhrančivý pohled ani svůdné šaty, stačí jen využít charismatické a opojné vůně tohoto parfému a muži se budou cítit jakoby vypili opravdový jed, ale ne ten který má zastavovat srdce! Naopak je má divoce roztlouci a donutit, aby bilo už jen pro vás!

WP_20150719_006

A jakým parfémem lámete srdce vy?