Parfém Lancome – Tresor In Love: Recenze

Staňte se elegantní dámou, která si dokáže podmanit srdce každého muže v místnosti a to s vůní, která láskou přímo křičí!!!

lancome-tresor-in-love

Dámská parfémovaná voda Lancome Trésor In Love

Toužíte být nepřehlédnutelná nebo ještě více NEODOLATELNÁ? Tak mám pro vás velmi zajímavý tip na parfém, který to může zařídit. Lancome je jednou z nejznámějších luxusních kosmetických značek francouzské výroby. Není to jen díky dlouho leté tradici, která za pár let bude slavit sté výročí, ale i díky své jednoznačně kvalitní kosmetice a především vůním. Kdo by netoužil po malé dávce rozmazlování a to jen díky jedné z těchto romantických vůní?

parfem-tresor-in-lovetresor-in-love-parfem-pro-zeny

Co by jste měli o dámskému parfému Trésor In Love vědět je, že zosobňuje klasickou krásu. Jeho vonné tóny se nesou v sladkém závoji květin a ovoce, které je ještě více obohacen růžovým pepřem. Tato vůně byla na trh přivedena v roce 2010, takže to není žádná novinka, ale ani žádná padesátiletá klasika, jako jsou například některé vůně od Diora.

lancome-parfem-tresor-in-love

Složení parfému Lancome Trésor In Love

Hlava: nektarinka, hruška, bergamot, růžový pepř

Srdce: růže, fialka, jasmín, broskev

Základ: virginský cedr

Celá atmosféra parfému Lancome Trésor In Love se nese v duchu šťavnatého a sladkého ovoce, které je kombinováno s květinami. Proto se nelekejte, pokud na vás z počátku bude působit velmi sladce. Je to jen první dojem úvodu vůně a po jejím odeznění vám můžu slíbit, že se příjemně ustálí.

tresor-in-love-lancome-parfem

Sama bych tento dámský parfém možná zařadila mezi letní vůně. A to i přesto, že je to jedna z těch těžších vůní. Není to na první dojem žádná letní svěženka, ani vůně co vás nabudí od prvních tónů velkou dávkou energie. Budete mít spíše pocit, jako by vás omráčila svými bohatými vůněmi. Pocítíte nejen vášeň, propojenou s touhou, ale i jistou dávku sebevědomí.

damsky-parfem-lancom-tresor-in-love

Někdy je tato vůně preferována spíše pro ženy vyzrálejšího věku, a nemohu než souhlasit, určitě tak existuje určitá propojenost, ovšem bez problému si ji dokážu představit i na některých mladších dívkách. Opravdu záleží hodně i na stylu dané dámy nebo slečny, jak asi sami vidíte, tak vůně už jen svým samotných vzhledem působí romanticky a (znovu se opakuji) elegantně.

A jak tato vůně působí na Vás?

Zde ještě více, pro vaši inspiraci: