Parfém Chanel Coco Noir: Recenze

Vůně pro opravdové dámy! Nedokážu si představit více vhodnou vůni pro ženy středního věku, než právě dámský parfém Coco Chanel Noir. Vůně je to opravdu specifická a tím mám na mysli, že potřebuje opravdu ženu vyzrálejšího věku, která je plná chuti do života a tato vůně bude pouze jakýmsi zkrášlujícím doplňkem jejího již krásného vzezření.

Elegantní parfém Coco Chanel Noir pro elegantní ženu

Styl je věčný a stejně tak i značka Chanel! A proto můžete všechnu svoji důvěru svěřit do jednoho malého a temného flakónku značky Coco Chanel Noir. Tento hranatý a za všech okolností stylový parfém je novějším vydáním kultovní vůně Coco, která je opravdu tou pravou klasikou mezi parfémy.

Parfém Noir vám nabízí opravdu silně intenzivní vůni, která vydrží po dlouhou dobu, ale i okamžitě znovu nabité sebevědomí, které občas potřebujeme každá z nás zvednout. Další vlastnost vůně je i intimní atmosféra, který působí až trochu tajemně a právě touto svůdností vás parfém dokáže zahalit během okamžiku.

parfém coco chanel noir

Složení parfému Coco Chanel Noir:

Hlava: bergamot, grep

Srdce: geránium, růže, narcis, jasmín

Základ: vanilka, kadidlo, santalové dřevo, fazole Tonka, pačuli, pižmo

Jak už jsem jednou naznačila, tak vůně dámského parfému Chanel Coco Noir je silná a díky svým ingrediencím, až orientální. Nečekejte tedy žádnou jemnou, květinkovou vůni, která jen polechtá váš nosíček a osvěží vás na pár krátkých okamžiků!

coco chanel Noir vzoreček parfému

Hned v úvodu vás přivítají šťavnaté vůně v podobě grepu a bergamotu. V srdci se pak přidají orientální vůně, jako je jasmín a dále geránium. To vše spolu s velmi oblíbenou esencí růže a narcisu, které navodí tu onu svůdnou atmosféru vůně je parfém tak téměř nezapomenutelný. V základu by pak bylo určitě lehké rozpoznat esence jemné vanilky, pačuli, kadidla a dřevité tóny santalového dřeva. Je to vůně podstatně silnější a stejně tak i osobitější a rozhodně je něčím, co by měla každá žena vyzkoušet, pokud jí alespoň něco říká pojem Coco Chanel.

Coco Chanel parfém pro každého

Jak už jsem hned v úvodu naznačila, tak vůně z klasické kolekce parfémů Coco Chanel jsou vhodné především pro ženy vyzrálejšího věku a to díky opravdu výrazným vůním, které nabízí. Pokud ovšem máte v oblibě svěžejší a jemnější tóny vůní, tak velmi povedenými jsou dámské parfémy z kolekce Chanel Chance, které jsou pro mě osobně, opravdu srdeční záležitostí.

Co ale mají všechny vůně značky Chanel společného jsou styl, elegance, nadčasovost a především originalita, která je mezi vší tou hromadou vůní, snad tím hlavním důvodem proč jsou tolik oblíbené a úspěšné.

Já sama jsem vůni vyzkoušela v podobě vzorečku, který jsem si pořídila ze zvědavosti, jak mi sedne a jak voní než jiné parfémy, než je klasický Chanel No.5.

coco noir chanel

Stačí opravdu jen jedno nanesení dámské parfému Coco Chanel Noir a každý ve vašem okolí si bude okouzlen vaší přítomností.

A jakému typu parfému dáváte přednost vy?