Parfém Bvlgari Rose Essentielle – recenze

Provokativní, odvážné a neotřelé – takové jsou parfémy Bvlgari a Bvlgari Rose Essentielle není žádnou výjimkou.

Značka Bvlgari vznikla už roku 1884 v Římě. Jedná se o velmi luxusní značku s výrazným italským stylem, který se projevuje, jak v módě, tak i v parfémech Bvlgari.

Parfem Bvlgari rose essentielle  Parfém Bvlgari

Bvlgari Rose Essentielle parfemovaná voda pro ženy

Tento parfém má výraznou vůni, ve které jsou jasně rozeznatelné tóny růže, jasmínu a především pačuli. Vůně je velmi intenzivní a opravdu dlouho vydrží, jako je tomu zvykem i u ostatních parfémů Bvlgari. Vůně mi vydržela až do večera a cítila jsem ji až do osprchování.

Bvlgari Rose Essentielle je smělá svůdná a velmi bohatá a jiskřivá vůně. V parfému se snoubí turecká růže, kterou zjemňuje dotekem ušlechtilé růže Prelude. V srdci poznáte především jasmín, ale také fialku a ostružiny.

Složení parfému:

Hlava: růže

Srdce: ostružiny, fialka, jasmín

Základ: pačuli, santalové dřevo

bvlgari  bvlgari

Já mám parfém v miniaturním vydání, protože miniatury prostě zbožňuji. Spousta známých parfémů se vyrábí i v podobě miniatur a to ať už v  cestovní velikosti do kabelky, nebo jako dárková sada. Můžete si tak vyzkoušet hned několik parfémů dané značky. Bvlgari nabízí takové sady pro muže i pro ženy, ale s tímto parféme, jsem ještě dárkovou sadu neviděla.

Reklama na parfém Bvlgari Rose Essentielle:

Reklama je už postarší, protože tento parfém má opravdu dlouhou historii. Je na trhu už řadu let a stále se těší velké oblibě. Jak můžete vidět i v propagačním videu do popředí se dostávají hlavně růže a diamanty, které jsou pro tuto vůni zcela příznačné.

Pokud si nejste jistá, jestli právě tento parfém je pro vás ten praví, nemusíte chodit ani do parfumerie, abyste vůni vyzkoušela. Můžete si objednat online vzorek parfému v podobě odstřiku 1 ml nebo 5 ml. Pokud chcete jako já pěkný miniaturní flakónek, tak si vyberte velikost 30 ml. Můžete si tak vůni vyzkoušet a ověřit si, jak vám vůně sedí a jak bude vonět přímo na vaší kůži.

Pokud máte rádi intenzivní vůně, které mají dlouhou výdrž a jemný nádech růže, pak je právě tento parfém Bvlgari pro vás tím pravým!