Parfém Armani Si: Recenze

Elegantní, hřejivý a výjimečný parfém vhodný nejen pro běžný den, ale i pro večírek nebo ples, je tu! Poměrně nová vůně Armani Si z vás může učinit ženu, kterou chcete být.

S parfémem Giorgio Armani se už nebudete bát ukázat svoji pravou tvář, naopak budete mnohem více sebevědomá a stát si pevně za svým názorem. Květinová vůně ve vás probudí romantickou duši a dřevité tóny, které jsou základem vůně ve vás podpoří pocit výjimečnosti a vlastní nezaměnitelnosti.

G.Armani_Si

Vůně je určená po ženy, které nechtějí vládnout světu, ale chtějí vládnout především svému životu. Někdy stačí malé postrčení, například v podobě parfému, který si ráno nanesete na sebe a hned je den jiný. S vůní Armani Si se totiž budete cítit lépe, žádanější, sebevědomější a to pouze po jediném nanesení. Stačí opravdu malé množství parfému, aby vydržel s vámi po celý dlouhý pracovní nebo školní den.

Složení parfému Armani Si:

Hlava: cassis a černý rybíz

Srdce: růže a frézie

Základ: vanilka, pačuli, ambroxan, dřevitý základ

Vůně je sice pouhou toaletkou, ale to by vás nemělo svádět k předpokladu, že rychleji vyprchá. Nepoznáte rozdíl, je to opravdu silná vůně, tedy vydrží dlouho. Pokud bych chtěla vůni Armani Si popsat několika výstižnými slovy, byla by to tato: jemná, ovocná, květinová, svěží, energetická, šťavnatá, hřejivá a romantická vůně. Jednotlivé tóny vůní vytváří opravu širokou škálu možností, jak tento dámský parfém popsat.

GiorgioArmaniSi

Osobně mi připadne vůně, jako opravdu elegantní klasika a to nejen díky svému jednoduchému, ale nadčasovému flakónku, ale i díky jemné vůni vanilky a jemných ovocných tónů, které uzavírá příjemná štiplavá vůně, nejspíše díky neroli.

S toaletní vodou Giorgio Armani Si nemůžete udělat nikdy chybu. Vůně se hodí pro každou moderní ženu – dámu, která aspoň po očku sleduje módní trendy současné doby. Staňte se okouzlující múzou nejen pro vaše okolí, ale především sama pro sebe.

Giorgio Armani Si            ArmaniSi

Parfém Armani Si vám pokaždé připomene, že každý den můžete žít na plno a ne jím jenom proplouvat!

Jak znáte parfém Armani Si z reklamy:

A co si o něm myslíte vy?