Pánský parfém Burberry Brit Rhythm

Pokud chcete vsadit na anglickou kvalitu, tak je právě značka Burberry tou pravou trefou do černého. Nejenže vám dámské i pánské parfémy budou připadat nadčasové, díky svým klasickým, lehce kořeněným vůním, ale budou vás i oslovovat pro to jak vypadají.

burberry-brit-rhythm-vune-pro-muze

Pánská klasika Burberry Brit Rhythm

Tento moderní broušený flakónek z černého čirého skla připomíná spíše nějaký umělecký kousek nežli parfém, ale věřte tomu nebo ne, je to tak! V roce 2013 přišla mužná vůně Burberry Brit Rhythm na trh a rozhodně měla ihned velký úspěch. Každý úspěšný podnikatel ji měl a každý žena ji kupovala příteli.

Je to pravá britská elegance, která nikdy neomrzí a je stále velmi v kurzu. Na tyto dvě charakteristiky přesně vsadila i módní značka Burberry a já sama za sebe ji nemám co vytknout.

burberry-pansky-parfem

Na mužích voní jednoduše BÁJEČNĚ. Řekla bych, že každá žena v místnosti vám neodolá s tímto parfémem a bude muset „nasávat“ tu klasickou esenci mužnosti a dominance. Nejspíše víte, nebo tušíte, že k tomu aby byl muž nepřehlédnutelný nestačí pouze stylové oblečení, které mu perfektně padne, ale i vůně. Ta podtrhne vaši osobnost, a toho s pánskou toaletní vůní Burberry dosáhnete.

panska-vune-burberry-brit-rhythm

Složení mužné vůně Burberry Brit Rythm

Hlava: bazalka, jalovec, kardamom, verbena

Srdce: kůže, pačuli a styrač

Základ: cedr, kadidlo, tonka fazole

Uvnitř flakónku parfému Burberry Brit Rhythm se nachází vůně plná mužných vonných esencí. Na úvod se můžete nechat hýčkat tóny jalovce, bazalky, kardamomu a verbeny. K nim se o pár chvil přidají další vůně v podobě srdce parfému, které přetrvává, až dvě hodiny. Nejdříve se o slovo přihlásí jemné aroma kůže a potom smyslné pačuli a styrač. Nakonec se můžete těšit ze základu vůně, která přetrvá opravdu dlouho. Hřejivý cedr, nebo kadidlo vás obklopí svými esenciálními vůněmi, které dokonale ladí s ingrediencí, pro pánské parfémy častou, tonkou fazolí.

burberry-vune

Pokud tedy parfém závěrečně zhodnotím, tak mu dávám plný počet bodů. Je to taková ta vůně, co vás pořád baví, která se hodí pro každou situaci nebo spíše příležitost. Je stylová nejen po stránce vzhledu, ale i po stránce vůní. Právě ty se vám zalíbí během minuty!

Máte i vy nějaký dobrý tip na moderní pánskou vůni?