Pánská vůně Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum: Recenze

ELEGANTNÍ A NEOTŘELÁ vůně, která vás upoutá svými zpočátku silně aromatickými vůněmi vám doslova nedá spát! Probudí vaše smysly a navodí vám pocit výjimečnost a to jen po jednom nanesení. Seznamte se s pánskou vůní Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum!

pánské parfémované vody Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum

Pánská parfémovaná voda Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum

Na tuto vůni jen tak nezapomenete, vryje se vám hluboko do kůže i do vašeho podvědomí a není se čemu divit, když je to parfém značky Yves Saint Laurent. Není pochyb o tom, že tento legendární návrhář měl dobrý vkus. Podmanivé esence, vždy smíchané s některou z cizokrajných rostlin vás nejen nabudí, ale i uvedou do zcela jiné role. Stanete se mužem smyslným, ale i dynamickým. Žádná žena si nebude jistá vámi a co víc, nebude si jista sama sebou. Pokud tedy chcete trochu opepřit váš život nebo život vaší vytoužené ženy, tak s vůní Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum to dokážete.

Po stránce vkusu bych vůni určitě doporučila mužům, co jsou věrní obleku a košili. Jsou to elegantní pokušitelé a přesně ty typy mužů, ke kterým mnozí nás vzhlížíme a ať si to přiznáme nebo ne, tak se vedle nich cítíme často zastíněni.

Kdo by ale nechtěl být tím, ke kterému ostatní vzhlíží, kterého všichni potají obdivují? Nebojte se i vy jím můžete být a to, i když o sobě stále pochybujete.

A stejně tak právě teď možná pochybujete o tom, že něco takového jedna malá vůně svede! Charisma sice nevykouzlíte ihned, ale můžete jej alespoň navodit, dopřát si tu správnou atmosféru pro tento cíl a třeba jej i dosáhnout! A s vůní Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum uděláte první krok k vašemu úspěchu, tedy být tím mužem, kterého jste si vysnil!

YSL pánský parfém

Složení pánské vůně parfému YSL La Nuit de L’Homme Le Parfum

Hlava: anýz, bergamot, pepř

Srdce: ovocné tóny, labdanum, levandule

Základ: vanilka, pačuli, vetiver

Vzhledem k tomu, že byla vůně uvedena na trh v roce 2010, tak ji můžeme považovat za jednu s klasik věhlasné módní značky YSL. Jelikož má značka na kontě už několik vůní a stále přichází s novými, není pochyb, že moc dobře společnost ví, jak by měl dobrý a kvalitní parfém vypadat, takže s nákupem pánské parfémované vody Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum žádnou chybu při výběru neuděláte!

Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum

Když to tedy shrneme, je to vůně na jednu stranu provokativní a na druhou elegantní. Na úvod vám možná může připadat trochu výrazná, ale po pár minutách, co se vůně rozprostře, budete překvapeni, jak líbezně a vábivě voní.

pánský parfém Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme Le Parfum

A jak se líbí vám parfémy značky YSL?