PANDORA náramek

Krásné šperky značky PANDORA jsou v současné době jedněmi z nejoblíbenějších šperků vůbec. Jak by taky ne, kdo by neodolal krásnému náramku značky PANDORA a kdo by nezatoužil po roztomilých, propracovaných a designově originálních přívěšcích? Přesněji řečeno, která ženě by po něm nezatoužila?

Ryzí kvalita jménem PANDORA

Dánská společnost vyrábí své vysoce kvalitní šperky, už po dobu 30-ti let a stále si drží pevné a vedoucí místo mezi výrobci šperků. A to díky dostupným cenám a krásným výrobkům, které okouzlují ženy po celém světě a to doslova a do písmene! PANDORA klade důraz na jedinečnost, inspiruje se individualitou ženy a posiluje její osobní kouzlo a to každé z nich.

pandora

Jedinečný design, jedinečná a nejvyšší kvalita ryzích kovů, to vše znamenají a jsou šperky PANDORA. Jednotlivým šperkům je věnovaná ta nejvyšší pozornost, pracovníci a designéři, této značky se věnují i sebemenším detailům a tvoří tak šperky, které uspokojí i tu nejnáročnější ze zákaznic.

pandora náramek

Co vše nabízí PANDORA?

Asi nejčastěji lze vidět reklamu na PANDORA náramky. Nejvíc se o nich mluví a hádám, že se i nejvíce prodávají. Pokud ale zalistujete poměrně „tučným“ katalogem této značky, tak pochopíte, že nabízí mnohem více. Můžete vybírat tedy nejen z náramků a velkého množství přívěšků, ale i prstýnků, náhrdelníků a přívěškem na ně.

náramek pandora

Náramky Pandora:

Abyste mohla nosit okouzlující, krásné přívěšky, tak pochopitelně potřebujete základ a tím je náramek. Můžete vybírat opravdu z bohaté nabídky (kůže, 14k zlata nebo dokonce i textilu), ale tou pravou klasikou a asi i sázkou na jistotu je náramek PANDORA ze sterlingového stříbra, který se pohybuje v ceně okolo 1450 kč. To není málo, ale stojí za to, aspoň podle mého názoru.

Osobité kouzlo těchto náramků spočívá v tom, že jednotlivými přívěšky můžete vyjadřovat, jaká jste, co máte ráda, jaké kameny preferujete, nebo dokonce, které patří k vašemu znamení horoskopu. Můžete jimi vyjádřit, váš koníček, jednoduše váš styl. A v tom je kouzlo celé této myšlenky, tedy kouzla, sice ne levného, ale ani ne nedosažitelného.

A jak se líbí vám?