Opalovací krém – Nivea Sun Kids: Recenze

Tento opalovací krém je sice zaměřený na děti, ale proč byste se jím nemohli rozmazlovat i vy? Vaše pokožka je přeci stejně tak citlivá, jako i ta dětská a co víc, rozhodně si to zasloužíte! U opalovací krémů od vaší oblíbené značky Nivea můžete očekávat vždy a všude naprostou ochranu, která vás především pak na dovolené nezklame a to NIKDY.

Opalovací krém Nivea nejen pro děti

Kosmetická značky Nivea je bezesporu jednou z nejoblíbenějších značek na trhu s kosmetikou, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Z tohoto důvodu se můžete spolehnout, že všechny jejich výrobky jsou nejen moderní, ale i 100% kvalitní. Dalšími klady značky Nivea je její všudypřítomná dostupnost a příjemná cena.

Co se týče UV faktoru, tak pokud si vyberete 50-ku faktor, tak se nemusíte bát že by jste se spálily a to i když ležíte na sluníčku celý den a u moře. Pamatujte, že chránit v dnešní době svoji pokožku, je jednou tak důležité než doposud kdy bylo!

Nivea sun kids opalovací krém spf50

Jakou velikost opalovacího krému Nivea sun Kids zvolit?

Dětský opalovací krém se vyrábí hned v několika provedení. Nejspíše tím nejpraktičtějším pro vás a vaše malé ratolesti bude kapesní malé balení, které vám bohatě vystačí na dovolené, ale i na běžných procházkách nebo „opalovačkám“ u bazénu i doma.

Co určitě potěší vaše cestovní kufry, ale i plážové tašky je malé „kapesní“ balení, které nic neváží a vleze snad kamkoliv, i do kapsy!

Pokud máte ovšem velkou spotřebu opalovacího krému, tak můžete zakoupit i větší balení Nivea sun kids SPF 50 a to v provedení opalovacího spreje, který se perfektně nanáší a tak i dobře roztírá a téměř okamžitě vstřebává do vaší pokožky.

 

 

 

 

 

 

 

Dalším plusem je vůně opalovacího krému Nivea Sun Kids. Je všeobecně známo, a to o všech výrobcích Nivea, je typická a krásná vůně, která je tak téměř nezaměnitelná s jinými kosmetickými značkami.

Sun kids Nivea opalovací krém spf 50

Samotný ochranný faktor SPF 50 je hodně vysoký a je doporučováno používat jej především v době nejsilnějšího působení slunce, tedy okolo poledne a na místa, která jsou na vaší pokožce citlivější, tedy tam, kde se nejčastěji spálíte. Na zbytek těla se doporučuje používat slabší faktory SPF 30 nebo 15. Záleží pouze na vás, jaké ochranně před slunečními paprsky dáváte přednost.

kapesní opalovací mléko Nivea sun kids spf 50

A jakou máte vy zkušenost s opalovací kosmetikou od Nivea?