Nivea: kosmetika pro každý den

Kosmetika Nivea slaví už více, jako sto let na trhu a to už je úspěch! Mnozí z nás na ni nedají dopustit a to nejen díky její typické vůní, ale především díky její kvalitě.

Historie značky Nivea

Symbolem této kosmetické značky je modrá krabička, která je součástí snad každé domácnosti. Design není ničím přehnaně luxusním, naopak je jednoduchý a snadno zapamatovatelný. Pokud si ale myslíte, že modrá barva byla součástí značky Nivea již od počátku, tak se asi budete divit! V roce 1911, kdy byla Nivea uvedena na trh, byl její design ne modrý, ale žlutý a dokonce jej i zdobili zelené zakroucené lístky, které odpovídaly době, kdy světu vládl tzv. secesní styl. Od tohoto designu výrobci upustili, až v roce 1925, kdy se rozhodli pro dnes již známou modrou krabičku s bílým nápisem Nivea. Za zrodem této úžasné kosmetiky stojí chemik Dr. Isaac Lifschützem a farmaceutik – podnikatel Dr. Oscar Troplowitz.

Nivea kosmetika

Tři výrobky Nivea, co stojí za vyzkoušení:

  1. Nivea Protect & Care Deodorant ve spreji

Jistě vás potěší, že Nivea přišla s novým deodorantem, který vás dokáže zbavit a chránit v letních horkých dnech před nepříjemným pocením a případným zápachem. Pro oblíbenost vyživujícího krému Nivea, byl vytvořen právě tento deo-spray, který voní přesně, jako samotný krém. Je velmi příjemný a nedělá žádné nepříjemné kruhy v oblasti podpaží ani se nijak „nežmolkuje“. Rozhodně se jedná o výrobek té nejvyšší kvality, jak jsme u této kosmetiky zvyklí.

deo-spray Nivea Nivea deodorant

  1. Regenerační tělové mléko Nivea Repair & Care

Toto tělové mléko je určené pro ty z vás, kteří trpí na extra suchou pokožku. Opravdu je to jeden z těch krémů, které dokáží hloubkově vyživit každý typ pokožky a zanechají ji několik hodin plně hydratovanou. Navíc, jak jinak, než krásně a příjemně voní a zanechává sametový pocit na těle. Co je rozhodně další výhodou je dávkovač, který se zalíbí snad každému.

Tělové mléko Nivea care Nivea mléko

  1. Tekuté mýdlo Nivea Creme Soft

Posledním výrobkem, který vám, jak jinak než vychválím, je jemné a zvláčňující tekuté mýdlo Nivea Creme Soft, které se bravurně postará o vaše ruce díky krémovému složení, které obsahuje. Další výhodou je rozhodně jeho cena a kvalita, nekoupíte kvalitnější mýdlo, za tak nízkou cenu.

Nivea tekuté mléko na ruce

A jaké máte zkušenosti vy, s kosmetikou Nivea?