Micelární voda Bioderma Sébium H2O: Recenze

Micelární voda dnes už dávno není cizí slovo, naopak se stala velmi populární a to díky svým pečujícím účinkům a ještě lepším výsledkům. Co je snad ale ještě populárnější, než samotné označení micelární voda, je kosmetická značka BIODERMA. Zde bych si troufla tvrdit, že tu už zná snad každý!

Micelární voda pro smíšenou pleť a mastnou pleť: BIODERMA Sébium H2O

Kosmetická velmoc v podobě značky Bioderma je bezesporu tou nejlepší a nejšetrnější značkou kosmetiky, která nám nabízí stovky dokonalých a hlavně účinných kosmetických přípravků. Zamilovat se do ní, oblíbit si ji, je velmi snadné.

Bioderma micelární voda na mastnou pleť

Micelární voda je určena především pro pleť která má sklony se mastit a jak víme, mastnota má ve výsledku mnohem více nežádoucích výsledků, než je jen lesklé čelo, ale způsobuje i akné. A akné je nepřítelem všech a teď nemám na mysli jen dívky –ženy, ale i muže.

Bioderma Sébium H2O čistí pleť do hloubky, zbavuje ji přebytečného mazu i nečistot a to bez toho, aby pleť vysušovala. Právě toto většina přípravků nedělá, tedy postará se o zbavení nečistot a mazu, ale vaši pleť vysuší. A co následuje? No přece rychlejší stárnutí pleti a tedy i předčasná tvorba vrásek!

Účinky micelární vody BIODERMA Sébium H2O

  1. Nevysušuje vaši pleť
  2. Bezpečně reguluje tvorbu mazu
  3. Nezpůsobuje tvorbu nežádoucích komedonů
  4. Čistí do hloubky jakoukoliv pleť

Bioderma micelární voda

Co si na tomto přípravku zamilujete je i velmi příjemná a nevtíravá vůně, která mi připomíná, tak trochu zelený čaj anebo nějaké vodní tóny.

Aplikace micelární vody BIODERMA Sébium H2O

Aplikace je snadná. Na vatový tampón nanesete potřebné množství přípravku a vyčistíte si jím následně pleť. Nejlépe celou a nikoliv jen problematické části. O tom, jak často budete micelární vodu používat, rozhodujete jen vy. Ale doporučovala bych klasicky čištění ráno a večer.

bioderma čistící micelární voda

A pak je tu poslední informace o tomto výrobku a to je kde jej zakoupit a kolik za něj utratíte. Zaprvé můžete ho zakoupit skoro všude, ale nejvíce se prodává v lékárnách a pak je tu druhá možnost, zakoupit si výrobek na internetových stránkách. Cena je různá, ale pokud chcete přípravek třeba jen vyzkoušet, tak si ho můžete zakoupit v malém balení, jako i já.

Utratíte jen něco okolo 100 kč za 100ml a to je velmi dobrá cena, vzhledem k tomu, jak jsou některé přípravky od Biodermy drahé (ale účinné), takže hádám, že se vyplatí si připlatit.

A co vy, máte rádi kosmetiku Bioderma?