Řasenka pro objem Maybelline Volum Exprres The Colossal Smoky Eves: Recenze

Toužíte po hustých, dlouhých a neodolatelných řasách? Pokud odpověď z ní ano, tak mám pro vás skvělý tip, jak na to, nebo spíš s čím na to.

Řasenka Maybelline Volum Express The Colossal Smoky Eves:

Řasenka Volum Express The Colossal Smoky Eves od Maybelline je nejen skvělým pomocníkem pro dokonalý objem, ale je především tajnou zbraní pro uhranutí každého muže!

Výrobky od kosmetické značky Maybelline jsou všeobecně velmi oblíbené a s řasenkou Volum Exress The Colossal Smoky Eves tomu není jinak. Jak samotný název řasenky napovídá, tak se zaměřuje na svůdné kouřové líčení. Díky netradičnímu složení je barva nejen sytě černá, jako uhel, ale i krásně drží na vašich řasách a dodává jim maximální objem. Vše toto kouzlo vychází z již zmiňovaného složení, které je tvořeno jako ostatní řasenky (nechtějte po mě vyjmenovávat všechny ty složky), ale nás zajímá „to navíc“, kterým je kolagen a unikátní pigmenty,ty zaručují matný vzhled připomínající efekt tužky. Díky tomuto a bohatému kartáčku bude vaše líčení očí opravdu uměleckým dílem.

maybelline colossal volum express

Důležité vlastnosti řasenky Maybelline Volum Express aneb co byste měla vědět:

Tak zaprvé je důležité zmínit, pro ty co by si plánovali vzít tuto řasenku na vodní radovánky, že není VODĚODOLNÁ. Řasenka je klasicky určená pro běžné požívání, nedrolí se ani „nežmolkuje“ a neslepuje řasy díky hustému kartáčku, který vaše řasy opravdu promění během pár sekund v bohatou oponu.

Mohu tedy potvrdit z vlastní zkušenosti, že objem s řasenkou Maybelline Volum Express The Colossal Smoky Eyes je opravdu maximální. Dále bych určitě neměla zapomenout vychválit i stránku aplikace, která je jednoduchá, snadná a rychlá, stačí pár jemných tahů a váš pohled bude v minutě uhrančivý.

colossal express volum maybelline maybelline the colossal volum express

Každá touží po bohatých hustých řasách, bohužel právě takové od přírody je má jen málo která z nás. A proto je tu kosmetika Maybelline, díky jejichž řasence budete neodolatelná. Jak určitě víte, tak dramatický pohled kouřových očí je skoro vždy zárukou, že nikdo neuhne před vaším pohledem.

A co na ni říkáte vy?