Maybelline SuperStay Better skin: Recenze

Značku Maybelline známe asi každá, takže bych se ani nedivila, kdyby jste o makeupu Better skin, už dávno slyšeli. Tento přípravek má dvě poslání, tím prvním je vyhladit a sjednotit nedostatky vaší pleti, dodat jí ten správný zdravý odstín a tím druhým je zbavit, nebo spíše zmírnit trápení, těch, kteří trpí problematickou pletí.

makeup Maybelline Superstay

Nevím, nevím, jestli má tento makeup moc poprat se s dermatologickými problémy co trápí nejednu z nás, ale určitě stojí zato to vyzkoušet, nikdy nevíte, co zrovna bude vám vyhovovat. A přesně toto jsem řekla i sama sobě a zakoupila si ho na stránkách notino.cz., za 219 kč, kde je pomalu o 100 kč levnější než v běžných prodejnách! Pochopitelně nejdřív jsem si v běžném kamenném obchodě vyzkoušela jednotlivé odstíny, abych neudělala tu známou chybu a nekoupila si odstín makeupu jen tak od oka.

Make-up Bitter Skin od Maybelline

Balení, je klasika, jako i u ostatních běžných makeupů, na které jste zvyklá. Skleněná kulatá lahvička o objemu 30 ml, s modrou pumpičkou (osobně dávám takovým aplikátorům přednost, než je po staru vymačkávat z tuby, jako nějakou pastu) a víčkem. K balení není dále co dodat, snad jen, že dobře padne do ruky 🙂makeup Maybelline Superstay Better skinsuperstay makeup Maybelline

Odstíny makeup:

Můžete vybírat z 6-ti odstínů, které se snaží přiblížit k přirozeným odstínům pokožky, asi nejsvětlejší je odstín 005 Light Beide, který sedí spíše „bledým tvářím“. Tím nejtmavším je nejspíše odstín 040 Fawn, který bych přirovnala k hodně opálenému, letnímu odstínu.

Výsledky makeup Superstay Better Skin:

Co nás, ale především zajímá je výsledek krytí a celkového vzhledu make-up Bitter Skin. Konzistence make-up je poměrně dobrá, je hustší, ale ne příliš. Je to takový ten zlatý střed, nedělá fleky a skvěle se roztírá. Obličej vypadá přirozeně, zdravě a především hezky. Dalším plusem je, že se nevpíjí do obličeje, takže neucpává zbytečně póry a perfektně zmatňuje.

Krytí je také velmi uspokojivé, ale neočekávejte, že s ním vše zakryjete! K tomu aby jste zakryla pupínek, budete potřebovat navíc i korektor, i když je to jen má osobní rada.

superstay makeup

Když to tedy shrnu, tak je tento makeup velmi povedením výrobkem z řad kosmetiky Maybelline. Vydrží a nezklame, na vaší tváři vykouzlí během pár minut přirozený a pěkný vzhled, po kterém toužíme, abychom se s ním už probouzeli. Takže za mě ano, určitě mi vyhovuje.

A co vám?