Matující make-up Maybelline Dream Matte Mousse: Recenze

Není make-up, jako make-up a jak víte, tak dnes je opravdu z čeho vybírat. Ovšem, to neznamená, že je každý make-up dobrý a především, že Vám každý sedne. A co víc, My ženy potřebujeme občas změnu! Proto je možná právě tento jedinečný lehký make-up v provedení lehké nadýchané pěny, tím pravým pro Vás nebo alespoň pro mě!

Maybelline Dream Matte Mousse matující makeup

Matující make-up Maybelline Dream Matte Mousse

Sama jsem vyzkoušela už mnoho make-upů, ale rozhodně bych se v žádném případě nepovažovala za zkušenou odbornici!  Myslím si, že pokud Vám některý kosmetický přípravek sedne, tak byste u něj určitě měla i zůstat. To ale nejde věčně, protože buď Vás časem omrzí a některá kamarádka nebo „nedej bože“ reklama, Vás zláká na jinou značku, jiné provedení make-up, které jste dosud nevyzkoušela. A takto jsem se i já rozmýšlela, u tohoto matujícího make-up od kosmetiky Maybelline, který je pro mastnou, nebo spíše napíši lesknoucí se pleť, doslova požehnáním!

Maybelline matující makeup

Vlastnosti a účinky make-upu Dream Matte Mousse

Tento jedinečný make-up Maybelline Dream Matte Mousse  se postará o každý typ pleti, nemusíte ho nanášet moc, protože perfektně kryje a sjednotí se s vaší barvou pleti. Já sama jsem zvolila odstín SAND 30. Chtěla jsem trochu tmavší odstín, abych nevypadala tak bledě a rozhodně abych ani nevypadala jako žlutá příšerka. Make-up se vzdušným a pudrovým efektem neucpává póry a vytváří přirozené nalíčení.

Díky speciálnímu mikropudru, kryje a absorbuje  přebytečný maz vaší pleti, takže se nemusíte každou půl hodinu kontrolovat, jestli se zase nelesknete, jako byste uběhla maraton. A to se teď na podzim a zimu, kdy přecházíme neustále z tepla do zimy, opravdu hodí.

 

Aplikace make-upu Dream Matte Mousse od Maybelline

Po stránce aplikace zapomeňte na pumpičkové aplikátory nebo nekonečné vymačkávání zbytků make-up z tubičky! Make-up Maybelline Dream Matte Mousse vypadá jako malá pudřenka, na odšroubování, kterou nanášíte na svůj obličej pomocí štětce anebo nejlépe vlastnímu (čistými) prsty. Co vám mohu zaručit, že se make-up snadno a rovnoměrně roztírá a velice dlouho vydrží, protože se vám nikdy nestane, že bychom si nabrali více, než byste potřebovali, jako je tomu třeba u pumpičky.

makeup Maybelline Dream Matte Mousse

Jednoduše za mě, je make-up Maybelline Dream Matte Mousse jedničkou v boji proti lesknoucí se pleti a navíc i skvělým pomocníkem při zamaskování drobných nedostatků pleti. Má pleť, díky jeho lehké konzistenci může „dýchat“, a to je příjemná změna!

 

A co na něj říkáte Vy?