Matrix: vlasový olej

Dokonale lesklé a zdravé vlasy, nejsou pouhým snem nebo trikem, jsou uskutečnitelné a to díky jedné malé lahvičce v podobě vlasového olejíčku od vlasové kosmetiky Matrix.

Vlasový olej Matrix Biolage Exquisite

Posilující olejíček pro nepoddajné a krepatějící se vlasy je opravdu, tak kvalitní a účinný, jak samotní výrobci tvrdí. Sama jsem nejdříve používala laciné olejíčky na vlasy, od nejmenovaných značek a nikdy jsem nebyla tak spokojena s výsledkem, jako právě s tímto olejíčkem od Matrixu. Už samotný fakt, že tuto značku používají především kadeřníci, potvrzuje, že tato značka se nedá porovnávat z ostatními.

matrix biolage olej na vlasy

Jako první jsem používala Matrix Biolage Exquisite vyživující olej pro všechny typy vlasů, který byl vynikající. Ale potom, co jsem si na zkoušku zakoupila tento „fialový“ olejíček, tak už asi ani jiný kupovat nebudu, protože mě naprosto okouzlil. A z jakého důvodu?

Účinky olejíčku Marix:

  1. Vyživuje vlasy do hloubky a zabraňuje jejich lámaní
  2. Nádherně voní
  3. Vyhlazuje a dodává vlasům lesk (i poškozeným)
  4. Zabraňuje třepení vlasů a uzdravuje je

Dále co asi potěší ty, kteří vlastní opravdu dlouhé vlasy, je to, že stačí opravdu jen troška přípravku a i přesto budou vaše vlasy dokonale zářivé, vyživené a zdravé. Stačí aplikovat pár kapek na prsty (do dlaně) a pak na již předem umyté vlasy nanést – vmasírovat jemnými pohyby. Vhodné je přípravek aplikovat před fénováním nebo žehlením, vaše vlasy budou více poddajné a chráněné před teplem.

matrix olejmatrix olej na vlasy biolage

Další typy, jak olejíček Matrix Biolage Exquisite využívat:

  • Jako masku (můžete jej použít, jako noční kůru na vlasy, pokud máte opravdu extra suché konečky vlasů)
  • Před umytím, vlasy jsou více hebké
  • Kombinovat s šampóny nebo kondicionéry, vytvořit si vlastní regenerační přípravek, který dodá vašim vlasům hebkost, lesk a poddajnost.

biolage matric olej na vlasy

Jako třešnička na tomto vlasovém olejíčku Matrix Biolage Exquiste, je jeho krásná a jemná vůně, připomíná mi moře a léto. Exotická vůně je způsobena díky složení, které obsahuje výtažky z polynéského stromu Tamanu. Díky němu jsou vlasy posílené a vyživené do hloubky.

Vyzkoušejte revoluční kosmetiku od Matrix a budete se příjemně divit, jak se vaše vlasy proměňují během krátkého času na opravdu dokonalý účes, který za trochu péče a trpělivosti za to stojí!

A jak se vám líbí kosmetika Matrix?