Matrix Oil Wonders – obnovující olej pro lesk a hebkost vlasů: Recenze

Obnovující olej pro hebkost, zdraví a lesk Vašich vlasů od kosmetické značky Matrix, je vždy tou správnou a jistou volbou při obnově „zašlé“ slávy vlasů, a to ať už jsou jakéhokoliv typu nebo poškození. Vždy si poradí!

olej na vlasy Matrix Oil Wonder

Vlasový olej Matrix Oil Wonders, dokonalá péče, skvělé výsledky

O vlasové kosmetice Matrix jsem se zde už nejednou zmínila a v případě vlasových olejů tomu není jinak. Ovšem, tentokrát jsem se rozhodla pro změnu, a tak tu pro Vás mám novou „recenzi“ na olej Matrix Oil Wonders, který se specializuje na obnovu lesku a hebkosti vlasů.

Co tedy tento přípravek poskytuje vašim vlasům? Tak především je to intenzivní péče, díky které se vaše vlasy zpevní. Tím pádem se omezí jejich lámání a vypadávání. Pochopitelně má i za úkol zacelit konečky vlasů, díky tomu se zmírní jejich třepení.  Díky hydrataci, kterou poskytuje vlasům skutečně do hloubky a po dlouhý čas, nemusíte čekat dlouho na výsledky. Už po prvním týdnu používání poznáte rozdíl.

olej na vlasy Matrix Oil Wonders

Olej Wonders obsahuje olej tzv. Indian Amla, můžete se tedy těšit na skutečně trochu „indickou“ jemnou vůni oleje. Pro mě samotnou je to trochu změna, po všech těch parfémovaných, květinkovo-ovocných vůních! A musím přiznat, že to není vůbec špatná změna. Dopředu Vás, ale ujišťuji, že je to opravdu jemná vůně, takže se nemusíte bát nějakých výrazných vonných tónů!

Matrix Oil Wonders

Účinky oleje na vlasy Matrix Oil Wonders

Po stránce účinků neboli vlastností Vás jistě potěší klasická všestrannost tohoto oleje. Stejně jako i jiné kosmetické přípravky značky Matrix, je to jednoduše TOP VLASOVÁ KOSMETIKA, která Vás nikdy nezklame!

detail konečků vlasů - vlasový olej Matrix

Vlasy budou po aplikaci (na suché, vlhké vlasy, záleží jen na vás) obnovujícího oleje Wonders vyživené, hydratovaná a SNADNO SE ROZČESÁVAJÍ. Přirozený lesk, který jde v ruku v ruce se zdravým vzhledem je samozřejmostí. Pro ty, co stejně jako mě, trápí teď na zimu OSLABENÉ, lámající a nezdravě vypadající vlasy je tento olej doslovnou spásou. Doporučuji vyzkoušet kterýkoliv vlasový olej značky Matrix, sama jsem jich už pár vyzkoušela a nikdy, opakuji NIKDY, jsem nebyla zklamaná výsledkem, naopak mi pomohly mé vlasy posílit a uzdravit a za to se vyplatí si trochu připlatit.

 

A jaký olej na vlasy používáte Vy?