Mary Kay: tužka na rty at Play

Rtěnky, lesky na rty, balzámy, to vše známe a zbožňujeme, ale co říkáte na tužky na rty? Já sama za sebe říkám ANO, ovšem záleží na tom, od jaké kosmetické značky danou tužku pořizujete.

MaryKayatplay tužka na rty

Tužka na rty Mary Kay At Play

Značka Mary Kay je považována za kvalitní kosmetiku, která dlouho vydrží a skvěle se přizpůsobí vaší pleti. Vyzkoušela jsem už několik výrobků od této značky, ale tužka na rty mě asi nejvíce oslovila a proto jsem si pořídila už i druhou.

Má nejen velmi krásný odstín, ale je i skutečně kvalitní v tom smyslu, že vydrží dlouho dobu na rtech a ještě k tomu je hydratuje. Pokud očekáváte velký výběr barevných odstínů, jak jste nejspíše zvyklé od jiných značek, tak zde vás čeká malé zklamání. Můžete, hádám, vybírat ze tří odstínů. SAMA ZA SEBE DOPORUČUJI odstín RŮŽOVÝ, je opravdu moc hezký, nijak křiklavý a troufla bych si i tvrdit, že se hodí ke každému typu pleti.

tužka na rty MaryKayat play

Tužka na rty Mary Kay At Play je odolná a dlouhotrvající s romantickou barvou, která se hodí pro jakoukoliv příležitosti. Velmi snadno se nanáší. Záleží jen na vás, jestli si ji jen jemně nanesete na rty, pro přirozený zdravý vzhled anebo trochu „přitlačíte“ a zvýrazníte tak své rty k naprosté dokonalosti.

CENA tužky na rty Mary Kay at Play

Co mě ovšem trochu mrzí nebo spíš nutí k tomu, abych zvažovala, jestli si tužku znovu koupím je cena. Jak asi víte, kosmetika Mary Kay spadá do dražší kosmetiky a většina jejich příznivců, vám to odůvodní tak, že více vydrží než jsme tomu zvyklí od ostatních přípravků jiných kosmetických značek. Možná mají pravdu a možná ne, to musí každý vyzkoušet sám. Abych se dostala tedy k ceně, nachystejte si něco okolo 250 kč, možná i více, záleží, kde ji kupujete.

tužka na rty MaryKay

Sama za sebe tužku na rty Mary Kay at play DOPORUČUJI, má opravdu nádherný odstín růžové, který jsem zatím u jiné tužky na rty neobjevila. Zamilujete si ji!