Mary Kay CC Cream: Recenze

Jemný a citlivý CC Cream od Mary Kay je bezpochyby pro pleť, jako pohlazení. CC Cream Mary Kay je prvním pleťovým krémem této značky, který díky unikátnímu složení funguje jako make-up, ale i ochranný krém.

MaryKay_CC_jpg  MaryKay_CCcream_jpg

Není tedy klasickým make-upem po kterém máte pocit, jakoby vaše pleť nemohla dýchat, právě naopak, v jistém směru je svými vlastnostmi revoluční! Ptáte se čím?

Mary Kay CC Cream, opravdu lehký make-up

Mary Kay CC Cream SPF 15 je opravdu jemný make-up, je svým složením a vlastnostmi spíše, jako krém, který je šetrný a výživný pro vaši pleť bez ohledu na typ pokožky anebo věk. Kombinuje v sobě ne tři, ne čtyři účinky, ale hned osm účinků pro vaši pleť a to v jediném kroku!

  1. Hydratuje
  2. Kryje
  3. Chrání
  4. Sjednocuje
  5. Rozjasňuje
  6. Redukuje projevy stárnutí, takže omlazuje
  7. Minimalizuje červenání, či jiné nedokonalosti vaší pleti
  8. Brání pleť před vnějšími vlivy

CC Cream je opravdu jedním z lehkých make-upů, který vydrží po dlouho dobu, díky minerálním pigmentům se z vaší pleti stane během pár sekund zdravá a bezchybná tvářička, která bude mít jen krůček od toho se stát téměř vysněnou.

Kosmetika Mary Kay je známá pro svoje inovativní techniky ve výrobě svých kosmetických výrobků, nebojí se na trh přicházet se stále novými přípravky. Proto se není čemu divit, když si čtete o recenzích nebo složení některých jejich výrobků a kroutíte zamyšleně hlavou a nevíte, co všechny ty slova znamenají. Například ochranný faktor SPF15 je typickým příkladem. SPF15, který obsahuje Mary Kay Cream, chrání a zklidňuje pokožku, brání tvorbě mastného filmu a ucpávání pórů a také chrání před slunečním zářením.

K CC Creamu od Mary Kay se obrací mnoho žen a dívek s problémovou pletí, v podobě akné a podobných kožních nedostatků. Protože s pomocí tohoto výrobku získáte vše, co se od zdravě vypadající pleti očekává, tedy rozjasněný vzhled, bez známky únavy.

Aplikace CC Cream od Mary Kay:

Očistěte pleť a na prst si vymáčkněte potřebné množství make-upu, většinou stačí jen množství ve velikosti malého hrášku, ale záleží čistě na vás. Potom čistými prsty anebo speciální štětcem na líčení rozestřete make-up od středu obličeje (nos, čelo, brada) do stran. Dbejte na to, aby vše bylo vyrovnané a stejnoměrně rozetřené.

CCcream_MaryKay_jpg  Mary_Kay_CCcream_jpg

Pomožte své unavené pleti, od její nedokonalosti a starejte se o ní s tou největší péčí, jakou ji můžete dát. Přirozený dojem, mladiství vzhled a tvář bez chybičky jsou uskutečnitelné díky Mary Kay CC Creamu a to během chviličky!

Už jste i vy vyzkoušeli některý z výrobků Mary Kay?