Mary Kay Beauty blotters: papírky na zmatnění

Tak toto možná bude pro některé z vás novinka, ale ano, opravdu to existuje. Představuji vám papírky na zmatnění Mary Kay Beauty Blotters, které se postarají o dokonalé zmatnění vaší pleti.

Nevím, nevím, jestli existuje někdo, kdo se v létě anebo v tom OTŘESNÉM přechodu mezi létem a podzimem, nepotí. A co je pro nás ženy horší, než ihned pokažený makeup v podobě lesklého čela nebo nosu?

mary-kay-zmatnujici-papirky

 

Papírky na zmatnění Mary Kay Beauty blotters

V kostce jsou papírky na zmatnění Mary Kay, takovou jakousi moderní vychytávkou. Když se na vašem obličeji zase objeví nežádoucí lesklý efekt, tak nemusíte ihned sahat po zmatňujícím pudru, který vám zbytečně zanáší póry, ale můžete na to jít mnohem méně drastickou cestou a to v podobě těchto zmatňujících papírků.

Jistě vám to bude připadat podobné v tom ohledu, že toto vlastně v minulosti dělali vaše babičky, ale s plátěným kapesníkem, a ano je to vlastně podobné, ovšem ne tak docela. Vy používáte moderní a hezké papírky (vyrobené ze 100% lnu), které jsou uložené v malé krabičce, za kterou se nemusíte rozhodně stydět! A ještě jsou tyto papírky speciálně navrhnuty, tak aby absorbovaly přebytečnou mastnotu pleti a přitom nenarušili make-up.

mary-kay-beauty-blotters

Jak na to?

Stačí přiložit ke zpocené – lesklé části pleti a nechat papírek nasát všechen pot co snese. Lesk z pleti je tedy odstraněn a vám zůstane přesně ten správný matný a elegantní vzhled, po kterém toužíte. A z vlastní zkušenosti můžu říct, že Vás opravdu tyto papírky lesku na obličeji zbaví. Ale pozor, neočekávejte takové zmatnění, jako s pomocí pudru.

Samotné balení těchto zmatňujících papírků Mary Kay je opravdu vkusné a praktické. Hodí se do kabelky a nebudete ani vědět, že by vám tam zabíralo nějaké místo.

zmatnujici-papirky-mary-kay

Takže pro ty co trpí mastnou pletí anebo se nemohou zbavit lesku na problematické T zóně, mohu jen tento výrobek od Mary Kay doporučit!Já sama jsem s ním spokojená. A nebojte se, těch 75 papírků v jednom balení nevypotřebujete ihned, takže za to stojí…