Makeup Revolution Obsession: oční stíny

Luxusní paletka očních stínů, kterou využijete do posledního odstínu je stvořená pro každou dívku i ženu. Je dokonalým dárkem, kterým nezklamete. Nezáleží na tom, že si tento „dáreček“ koupíte sama, nebo vám ho věnuje někdo jiný, hlavní je ho mít!

oční stíny makeup revolution obsession

Oční stíny Makeup Revolution I heart makeup Obsession

Sama jsem dlouho vybírala a přebírala v očních stínech a můžu vám říci, že to byla opravdu fuška, protože je jich tolik a od tolika různých značek, že při výběru můžete strávit i několik dlouhých hodin.

Co je dalším úskalím při výběru té správné paletky očních stínů je i správná barevnost, abyste využila všechny odstíny. Někdy mám totiž pocit, že každý výrobce se snaží v takovéto paletce zbavit nechtěných a často šílených barev, které nikdy nevyužije. A na co nám to pak je?!

Makeup revolution oční stíny paletka

Toto se vám ale u očních stínů Makeup Revolution I heart makeup Obsession nestane! Barevná kompozice odstínů je jedním slovem excelentní. Všechny jsou použitelné a především krásné. Paletku, kterou jsem si zakoupila, využiji na 100%, o tom nepochybuji a co mě mile překvapilo je i výdrž očních stínů a to že se neotiskují ani nedrobí.

Paletka Makeup Revolution se skládá z deseti očních stínů různých barevných odstínů, které se dají navzájem kombinovat a vy můžete díky světlým a kontrastním odstínům vykouzlit na vašich očích i divoké a tajemné kouřové líčení.

Co si na očních stínech Makeup Revolution I heart makeup Obsession zamilujete

Z čeho jsem ovšem byla nejvíce nadšená, jsou třpytky v očních stínech, které nejsou jen tak na oko na povrchu paletky, ale jsou skutečně součástí barvy. Tím mám na mysli, že tyto oční stíny vaše oči rozzáří a oživí. Jejich vysoká pigmentace je revoluční.

makeup oční stíny

Proč si tedy tento výrobek zakoupit, vyzkoušet jej? Říkám si, že jsem buď dosud měla špatnou ruku při vybírání očních stínů anebo je značka Makeup Revolution skutečnou jedničkou v kategorii dekorativní kosmetiky. Protože popravdě, už mám doma dvě tyto paletky. Pokud se chystáte změnit, oživit své letní líčení, tak tato paletka očních stínů je perfektním změnou pro vaši novou image a nebo k jejímu vylepšení.

Dokonalé líčení není jen o zručnosti a vkusu, ale je i o přípravcích, které použijete. A paletka očních stínů Makeup Revolution I heart makeup Obsession je dokonalá!