Makeup Max Factor: Agelles elixir

Pokud existuje makeup, který je jako stvořený, snad pro každý typ pleti, tak je to tento. Makeup Max Factor Ageless Elixir je kouskem luxusu, který by měl hýčkat každou pleť.

Exkluzivní make-up Max Factor Ageless Elixir

Pokud se ráda necháte hýčkat a věřím, že necháte, tak mám pro vás tento skvělý ty na jedinečný make-up, který bude pečovat o vaši pleť nejen na povrchu, ale i uvnitř.  Díky pečujícímu séru je make-up ageless elixir od značkové kosmetiky Max Factor výjimečným přípravkem, jak zakrýt nedostatky vaší pleti a zároveň se o ni postarat, jako žádný jiný. Navíc vypadá tak přirozeně!

Jak už v samotný název napovídá, tak je make-up zaměřen na boj proti předčasnému stárnutí. Na používání tohoto přípravku, ale nezáleží kolik vám je, takže i když jste ještě třeba jen studentkou střední školy, tak jej klidně používejte! Je opravdu šetrný k vaší pleti a nestane se, že by díky němu byly vaše póry ucpané, jako se často stává právě u make-upů s vysokým krycím účinkem.

ageless elixir 2in1 makeup max factorMakeup Max Factor ageless

DOPŘEJTE SVÉ PLETI JEDINEČNOU PÉČI s jedinečným make-upem Ageless Elixir a spolehněte se na to, že od jeho nanesení, až po jeho odlíčení bude vaše pleť hloubkově hydratovaná a krásná.

Účinky make-upu Ageless Elixir

Účinků tohoto make-upu je celá řada, ale co já osobně na něm opravdu miluji je jeho nadýchaná a jemná konzistence, která je jako samet na vaší pleti. Jeho dokonalé krytí, které dodá vaší pleti ten potřebný zdravý nádech. Neposledním velkým plusem je ovšem jeho vůně, která je krásná, jemná a navodí vám pocit, že si na pleť nanášíte opravdu „něco“, co z vás udělá krásnou.

Já sama jsem si zakoupila odstín golden 75 a jsem s ním naprosto spokojená, vybírat můžete z celé řady barev, takže stačí vybrat ten pravý pro váš odstín pleti.

zkouška makeupu

Samotná společnost Max Factor slibuje ve své kampani, na tento make-up:

  • Ochranu před předčasným stárnutím
  • Hloubkovou hydrataci
  • Spolehlivé krytí nedostatků pleti

Navíc jeho samotná cena je stejně, tak příjemná, jako jeho účinky. V kamenném obchodě je to kolem 450 kč, ale na internetových stránkách notino.cz jej můžete zakoupit za mnohem méně, cca 300 kč. Na trhu je už několik dlouhých let a to vypovídá o jeho kvalitě.

Max Factor ageless elixir 2 in 1 makeup

Vyzkoušejte tento výjimečný přípravek v podobě make-upu Max Factor Ageless elixir a poznáte co je to kvalitní make-up.