Loreal color riche Pure Red – rtěnka

Říká se, že každé ženě sluší červená rtěnka, jen musí najít svůj odstín. Tuto myšlenku rozvinuly designéři kosmetiky L’oreal a navrhly kolekci rtěnek přímo na míru různým celebritám, jako je Blake Lively, Eva Longoria, J.LO., Freida Pinto a další známé krásky. Pro každou navrhly perfektně padnoucí rtěnku v odstínu rudé a v odstínu z Nude palety – odstín rtěnky nese vždy jméno podle dámy, pro kterou byl navržen a na obalu rtěnky je dokonce vyražený autogram. Jednotlivé rtěnky si můžeme koupit, stačí si jen vybrat, která z krásných celebrit je vím typově podobná…

U nás je běžně k dostání 6 odstínů, ale vyrábí se jich celkem asi 9. Nejprodávanějším odstínem je odstín Blake, který se mi zdá hodně podobný, jako J.LO.

Já jsem ale zvolila odstín Eva, který je o trošku tmavší.

Loreal color riche rtenka 2  loreal color riche

Zajímá vás jaká tahle Loreal color riche Pure Red rtěnka je?

Na rtěnku z drogerie je tenhle kousek velmi kvalitní. Rtěnka má koženkový exkluzivní obal a působí velmi luxusně. Samotná rtěnka je pak velmi příjemná na rtech a má krásnou vůni.

Struktura rtěnky je taková krémovo-pudrová a skvěle se roztírá a nanáší. Není vůbec potřeba použít k aplikaci rtěnky štěteček, úplně stačí ji nanést přímo na rty. Rtěnka je celkem hutná a není potřeba konturovací tužku, vypadá perfektně tak, jak je. Rtěnka Loreal color riche Pure Red Eva má velmi výraznou rudou barvu s lehkým nádechem do hněda, je nádherně matná a vypadá prostě úžasně. Rtěnka má skvělé krycí schopnosti a opravdu úžasnou pigmentaci, která vydrží opravdu velmi dlouho. Můžete s ní pít a dokonce i jíst a i tak vám na rtech vydrží.

Samozřejmě rtěnka zanechává otisky, ale i tak vydrží i bez přetírání velice dlouho.

Co se týče ceny – tahle rtěnka se pohybuje kolem 250-300 Kč a za tuhle cenu je to naprostá bomba.

V DM ji mají tuším za 299. Já jsem ji pořídila na notino.cz za nějakých 230 Kč.

DOPORUČUJI !

loreal_color riche pure red rtenka  loreal color riche rtenka

Loreal color riche rtenka

 

Propagační reklama L’Oréal Paris Color Riche Collection Exclusive Pure Reds

 

Recenze rtěnek:

 

Pokud ještě tuhle rtěnku nemáte, pak si ji rozhodně dejte pod stromeček 😉